Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet e használni egy ilyen...

Lehet e használni egy ilyen ezközt internet megosztásra?

Figyelt kérdés

[link]

ha úgy kötöm össze az ADSL modemmel én gépem a Lan 1 Be van bedugva és ez az ezköz lan 2-be akkor működni fog tehát lehet wifi routerként használni?


2011. okt. 16. 21:06
1 2
 1/12 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg van rá beállítás, ha jól emlékszem. Bár totál baromság, mivel ez egy kültéri AP beépített irányított antennákkal. Ergo nem túl egészséges dolog beltéren routerként használni.

Újonnan olyan 12 eft egy ilyen eszköz. Használtan kb. 4-5 eFt -ot tuti adnának érte. Abból meg már elég jó kis Wi-Fi routert lehet venni, beltérit, körsugárzó antennával.

2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen eszköz újonnan minimum 15eFt. Ha otthon akarsz wifi-hálózatot csinálni, akkor ahogy az előző is írta, vegyél egy wifi routert.
2011. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

már van egy ilyen ezközöm a szolgáltató felejtette nálam már egy fél éve és azon gondolkozom h mihez kezdjek vele

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__22..

2011. okt. 16. 21:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha annak idején bekötésnél felszámolták az árát, vagy havi részletekben fizetted, azt csinálsz vele amit akarsz (használtan ha jól működik, 5-8 eFt közt kaphatsz érte). Ha viszont nem lett kifizetve, jobb ha leadod nekik, mert követelhetik évek múlva is.
2011. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kellett fizetni 36e ft bekötési díjat valószínüleg benne volt az árban de előtte két ezközöm is volt de az megadta magát
2011. okt. 16. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Abban az árban benne kellett hogy legyen. Lehet tudni, melyik szolgáltatóról van szó?
2011. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
btel régebben marketorg
2011. okt. 17. 01:27
 8/12 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem azt az AP -t már megnyerted. Az az esemény valószínűleg csak garanciás csere volt. Ha a övék lett volna, már szerződésbontáskor elviszik. Nekem is volt mikrohullámú netem, nem vettem meg az AP-t, csak eszközbérléssel volt nálam. Mikor lejárt a hűség és ADSL -em lett, alig várták hogy leszerelhessék.


Hirdesd meg és az árából vegyél egy jó kis Wi-Fi router -t. :)

2011. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tegnap 22:05-ös vagyok. Milyen ADSL modemed van? Mivel két vagy több LAN kimenettel inkább au ADSL router-ek rendelkeznek, általában a modemeknek csak egy LAN kimenetük van.

Csak azért kérdezősködök, mert lehet hogy tudnánk üzletelni.

2011. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az AP-t szerintem nem adom el mert kültéren szeretném használni ha meg majd veszek egy laptopot azzal is tudom használni mert közel van


A modemtöl meg nem válhatok meg mer az meg a júpiszijé

2011. okt. 17. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!