Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet e használni egy ilyen...

Lehet e használni egy ilyen ezközt internet megosztásra?

Figyelt kérdés

[link]

ha úgy kötöm össze az ADSL modemmel én gépem a Lan 1 Be van bedugva és ez az ezköz lan 2-be akkor működni fog tehát lehet wifi routerként használni?


2011. okt. 16. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Megkérdezhetem, hogyan akarod használni? Merthogy ez nem olyan, hogy "bedugom és megy", hanem elég rendesen programozni kell, spec. programmal. Nem olyan, mint egy wifi router, amiben megadod a wifi titkosítását és a kódot és kész. Ebben millió dolgot kell beállítani, hogy úgy működjön, ahogy te szeretnéd. Biztos, hogy tudod használni? Hidd el, nem egyszerű dolog, pár éve foglalkozok ilyenekkel (is). Csak gondoltam, kölcsönösen segíthetnénk egymásnak. Te adnád az ubnt-t, én meg adnék egy erősebb wifi routert.
2011. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
pedig tényleg olyan mint egy wifi router dobozon ugyanúgy rajta van az ip most turkáltam benne rengeteg sok minden van benne be lehet állítani az adóteljesítményt meg internetet vadászni is lehet vele 56 decivel fogja az usb-s tp-link :D csak most valamit elbasztam mert be akartam állítani a pppoe csatlakozást és amikor jóváhagytam kidobott és nem enged vissza a reset-et meg hiába nyomom nem felejt de valahogy a szolgáltató beállításait is kinulláztam igy ami késik nem mulik
2011. okt. 18. 02:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!