Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a sikeres blog kulcsa?

Mi a sikeres blog kulcsa?

Figyelt kérdés
Nem a saját blogomat szeretném reklámozni,de ha egy-két jobb blogolóst megkérdeztem,akkor azt modnták,hogy jó vagyok és folytassam,de mi a kulcs? Mi által lehetnék nagyobb?
2011. okt. 18. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyenek érdekesek a bejegyzéseid, szerintem ez az alap, ha jól tudsz írni, akkor aki egyszer olvasta, vissza fog térni, ha nem jó, akkor hiába reklámozod.
2011. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Talán esetleg van ötlete,hogy a reklámozást az hogyan lehetne megoldani?
2011. okt. 18. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális stílus és érdekes tartalom.

Ennyi.

Senki se fogja azt a blogot elolvasni amiben úgy írnak mint pl: "hááát tegnap gyaxin havernak volt hogy egy slukkot akart elnyomni a másik spanom piercingjén, áá nagy lájk volt"

Mondjuk aki ilyet ír azt meg is taposnám...

Valamint az érdekes tartalom. Ne arról szóljon amit már másik 400 blog megírt vagy olyanról amit google első találata is kiad.

2011. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Esetleg még az lenne a kérdésem,hogy mivel én tini vagyok és hogy amit írok az helyes és értelmes számomra,de ezáltal lehetek jó író?
2011. okt. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!