Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Társkeresőn miért van ennyi...

Társkeresőn miért van ennyi jó csaj?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam egy társkeresőre. Akit akartam meg is néztem. Egyik nap azonban nem volt semmi dolgom és elkezdtem nézelődni. Teli van jó csajokkal. Na de miért? Kizárt, hogy ezek a csajok ne találjanak maguknak valakit. Egy csomó csajnál van fent bulizós kép, szóval nem otthonülő depressziós csajokról van szó!
2011. dec. 10. 22:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
KIÍRTA!!!!
2011. dec. 11. 16:48
 12/17 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok az az átlagférfi szerinti "jó csaj", de akadna pasi a való életből. De egyik sem az ideálom, sőt még csak nem is hasonló ahhoz. Ezért irány a társkereső!
2011. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Ezek a jó csajok mind sztárok akarnak lenni vagy már annak érzik magukat.

Jobban mondva SZERETKURVÁK .ELKÉNYEZTETETT LÁNYOK AKIK MINDENT MEGKAPNAK,ebben nőtt fel

[link]

2011. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalon fizetni?? Akkor mindegy ha Q-kra költöm. Arra legalább nem pocsékolom a pénzt és még jól is járok. A társker oldalon nincs arra garancia, hogy a pénzemért össze is jövök vkivel.
2012. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jah, de én nem is fizetek nekik, egy vasat sem! :)
2012. febr. 27. 19:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Haver jól megszopta! Regisztrált, jó csajoknak írt, még fizetett is. Aztán az első randin megjelent egy 40 év körüli nő, hogy ő a Dézike. A fotón a lánya volt, de a mama akart ismerkedni. Haver elmenekült, csak 19 éves.
2012. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ahha, köszönjük, hogy ezt megosztottad.

Látom haver nagyon kitartó volt. :) grat neki és neked a kommentért.

2012. febr. 27. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!