Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a letöltés...

Miért van az, hogy a letöltés 156kb/s a feltöltés meg csak 5 és 7kb/s között ugrál?

Figyelt kérdés
Ranetem van,szlovákában élek,és már nagyon unom,hogyha torrentezek a letöltés megmegy de a feltöltés meg semmi,mindig a béka valaga alatt van az arányom :(
2012. jan. 14. 08:38
 1/7 csacsi2 ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mennyi seed van 1 torrenten és milyen azoknak a sebességük.

Javaslataim:

Alapok

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


Port nyitás / arányjavítás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


Net sebesség, operációs rendszer beállításai, sávszélesség priorizálása stb.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2012. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom,hogy függ a peer meg a seed,de ha peer 356 a seed meg 218 akkor elméletileg nekem is kellene,hogy seedljek,de semmi :( megnézem az oldalakat :)
2012. jan. 14. 08:52
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

Azért itt az erősebb kutya esete érvényesül. Akinek a net sebessége a leggyorsabb ahoz csatlakoznak legelőször! A te sávszélességed megoszlik a torrentjeid között. Erre 2 lehetőséged van. Ha magas prioritást adsz annak a torrentnek és a többit alacsonyra állítod, de külön külön a fájlok sebességét is korlátozhatod a többinél. Az első mindíg, a második csak feltöltés közben érvényesül.

Lehet a szolgáltató korlátoz, használj protokoll titkosítást IPv6. a 218 seed az elég sok, nem számítva, hogy az adatforgalom nagy része a leech-ek között van!

Portnyitás kötelező, mert ha nincs nyitva akkor csak a feléhez tudsz kapcsolódni.

2012. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi az a protokol titkositás,ám mrt lenne sok?a brink-et 1500-an seedelik
2012. jan. 14. 12:37
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Kliens beállításaiban van (Utorrent)

[link]


a szolgáltatók nem tudják felismerni hogy az adatforgalmad P2P és nem fogják lekorlátozni.


Te tudod, hogy , ha szerinted nem sok... Ha ennyi seed van akkor még ha mindenkinek egyforma a sebessége (ami azért nem igaz) és elosztod annyi felé amennyi seed van a szeleteket...számold csak ki mennyi része jut neked! főleg ha másnak nagyobb a net -je (sávszélessége) akkor ahoz fognak csatlakozni nem hozzád !

2012. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csacsi2 ***** válasza:
Nem is beszélve arról aki szerver-ről seedel! Ezért is írtam erősebb kutya győz!
2012. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jan. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!