Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a facebookon...

Hogyan lehet a facebookon megváltoztatni a nevemet? Mert adatok szerkesztésénél minen lehet, de ezt nem.

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 14:22
 1/4 2xSü ***** válasza:
64%

A Fiókbeállításoknál lehet nevet változtatni.

A változás életbe lépéséhez akár napok is kellenek.


Ha valódi oka van a névváltoztatásnak – pl. házasságkötés, válás, tényleges névmódosítás –, úgy oké a dolog.


Minden esetben érdemes a személyi igazolványban található nevedet beírni, pontos, magyar helyesírással. Így könnyen beazonosítható leszel leendő ismerőseidnek, azoknak, akik kapcsolatba akarnak lépni veled.


Ha vicces, kreatív dologra akarod használni a névváltoztatást, akkor érdemes ezt a kreativitási hajlamot más területen kiélni.

2012. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak szeretnék egy Dr.- t biggyeszteni a nevem elé, elvégre már bárkibőllehet doktor :)
2012. márc. 31. 14:43
 3/4 2xSü ***** válasza:

Szerintem ezt a poént már lelőtték páran – sőt alkalmazás is született rá, amiről cikkek is születtek –, tehát sem haszna, sem poénértéke nincs már.


Inkább írj egy jó bejegyzést a témáról, az többet ér.

2012. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2XSü! Köszi, nekem is segítettél :)

Én is kerestem már, hogy hol lehet módosítani....

Nem írta át egyből, de majd kiderül, holnap vagy holnapután, hogy sikerült-e....

2012. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!