Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak hogy tanúsítvány...

Mit csináljak hogy tanúsítványi hiba esetén?

Figyelt kérdés

Chrome alatt ezt a hibaüzenetet kapom:

SSL kapcsolódási hiba

Nem lehet biztonságos kapcsolatot létesíteni a szerverrel. Lehet, hogy a szerverrel van probléma, de az is lehet, hogy olyan ügyfélhitelesítési tanúsítványt kér, amellyel nem rendelkezik.

Hiba: 107 (net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR): SSL-protokoll hiba.


Mozillában sem jön be, onnan nem tudok most hibaüzenetet mutatni.


IExplorerben be tudom hozni az oldalt, de ezt dobja föl:

A webhelyhez tartozó tanúsítvány lejárt, vagy még nem érvényes.

A tanúsítvány hibája átverési vagy adatlopási kísérletre utalhat.

Azt ajánljuk, hogy zárja be a weblapot, és ne használja tovább.

A weblap bezárásához kattintson ide.

Továbblépés erre a webhelyre (nem javasolt).


Az itt leírtak nem segítettek: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__16..


Másoknál bejönnek azok az oldalak amik hibát dobnak, tehát innen gondolom hogy nálam van a hiba.



2013. máj. 6. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen.

Minden böngészőt és a levelezőt is tejesen legyalultam, de még a Registryből is, aztán teljesen tisztán újratelepítettem. Azóta nem fordult elő.

Feltehetően toolbar, féreg, vagy trójai okozhatta.

2013. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A videó nagyszerűen bemutatja a lehetséges hibákat, csak a megoldások hiányoznak...

Egy hozzá nem igazán értő embernek meg el tudnád magyarázni hogy mit kell kitörölnöm a registryből? Addig vagyok meg, hogy a regeditet elindítottam.

2013. máj. 7. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:

HKEY CURRENT USER, Software, Google Chrome, Mozilla Firefox. Microsoft: Internet Explorer.

HKEY LOCAL MACHINE, Software: Ugyanez.

Ha XP-d van, ellenőrizd, hogy mindenhonnan törölted-e? A Windows Kutya keresőjével.

2013. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Win7-em van.

HKEY LOCAL MACHINE, Software-ben az Internet explorert nem engedte törölni. Ezen kívül töröltem mindent, újratelepítettem, de a hiba nem oldódott meg :(

2013. máj. 8. 00:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Windows tűzfal beállításaiban be van jelölve a HTTPS? Én ugyan csak korlátozottan használom, megosztott jogosultság miatt, tűzfalnak az ESET-é van beállítva.
2013. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hatalmas köszönet, ez volt a hiba :)

Az Eset-nél kellett átpipálnom. Nagyon szépen köszönöm!

2013. máj. 8. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!