Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akad a videók betöltése?

Nándi91 kérdése:

Miért akad a videók betöltése?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy a laptopom a videókat csak akadozva hozza be. Azaz betölti egy x részét és leáll a betöltése. Csak akkor tölti tovább ha a videó elér a betöltött rész közelébe. Sz. Gépnél nem volt ilyen gondom viszont itt laptopon valamiért van :S Miért lehet? És hogyan lehetne egyáltalán orvosolni? (már ha lehet)

#internet #videó #akadás #szakadozott betöltés
2013. máj. 14. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Feltelepítetted az Adobe Flash Playert és az Adobe Shockwave Playert?
2013. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
VGA drivere telepítve van?
2013. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 csacsi2 ***** válasza:

Így oldották meg a flash bővítményt, hogy nem tölti be a teljeset, hacsak nem szükséges.

a számítógépen tárolt adatok méretét növelheted jobbklikk a lejátszón / settings / local storage = unlimitted.

[link]


Flashpayer részletes beállítások:

[link]


Olvastam valamit, hogy az Adobe Media Server -el be lehet állítani a NetStream.bufferTime -et. Ennek utána kellene járni, e gondolom fizetős megoldás...Addig az van amit adnak, kitalálnak.

2013. máj. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 csacsi2 ***** válasza:

Találtam egy alternatívát a Firefoxhoz.


Le kell tölteni egy kiegészítőt ami kezeli (hozzáadja) a scriptet a böngészőhöz:

Greasemonkey

[link]


Majd keresni kell hozzá scriptet és telepíteni (install)

[link]


[link]

[link]

[link]

2013. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen vga driver telepítve van, adobe fenn van igen :) mingyárt nézem a scriptes dolgot
2013. máj. 15. 17:47
 6/13 A kérdező kommentje:
hát indavideó-nál nem jött be :\ még mindig max félig tölti be és aztán leáll a betöltés :S
2013. máj. 15. 17:51
 7/13 csacsi2 ***** válasza:

Most telepítettem a kérdésed hatására, eddig nem annyira zavart! Az a jó benne, hogy beállítható a hangerő és a felbontás is.


Van mégegy trükk a videók betöltésének gyorsítására:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..


A system.ini módosítása nem csak a Firefoxra van hatással, hanem az összes böngészőre! a többit is érdemes megcsinálni ha FF -ot használ az ember!

2013. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 csacsi2 ***** válasza:

A szkripteket weboldalakra lehet készíteni, keresni kell indavideós scriptet.

Sajnos mint írtam is az Adobe igy fejlesztette a bővítményét ezzel nem lehet mit kezdeni!

2013. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 csacsi2 ***** válasza:

kipróbáltam és úgy tűnik működik

(nem értek hozzá, felelősséget nem vállalok)


Bemész a kiegészítőkbe / user script

Majd beállítások / parancsfájl szerkesztése


És kibővíted aa weboldallal (youtube alá):

// @include http*://indavideo.hu/*

// @include http*://*.indavideo.hu/*


[link]


Ha valami problémát okozna a weboldalon csak töröld a hozzáadott részeket!

2013. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű Mini ITX, 1 GB memória, mobilnet, Chrome böngésző, benne Adblock Plus, WOT. Java, Adobe Shockwave Player, Microsoft Silverlight, VLC telepítve, Windows XP SP3. És az összes videót betöltölti, mindegy neki, Indavideó vagy más. Ott a gépeddel lehet valaki gond.
2013. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!