Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-problema, account...

SKillEr96 kérdése:

YouTube-problema, account ban, hogyan erhetem el oket? SURGOS!

Figyelt kérdés
Az a problemam, hogy van (azaz a mai napig volt) egy YouTube-csatornam, es ma arra jottem haza, hogy toroltek. "Your Account has been permanently removed." Mondom OK, van is tippem, miert. Csinaltam ugyanis nehany (szam szerint 3) ero-guro picture compilation, azaz kepekbol osszevagott videot. Aki nem tudja, mi az az ero-guro, az egy japan mufaj, ahol a szexualis tartalmat keverik a verrel, belsosegekkel. De ez termeszetesen csak manga ill. rajzolt kepek szintjen. Sac-per kb. fel oraig kerestem, kutattam, hogy miert lehetett, es arra jutottam, hogy ez nagy mertekben serti a felhasznaloi jogokat. DE! Nem az enyeim az egyetlen ero-guro videok a YouTUbe-on (lattam mar vagy 8-10 ugyanilyet, ugyanezzel a temaval, hasonlo brutalitasu kepekkel), es azokat az account-okat pedig nem bannoltak. Mai napig megvannak. Ezt szeretnem megerdeklodni a YouTube szemelyztetetol, hogy akkor miert pont az en csatornamat, ami csak 3 ilyen video volt (es 250 normalis, gameplay-es [vagyis jatekmenetes] video) kellett torolni, amikor azok a csatornak meg nyugodtam mukodnek mai napig? Ha valaki esetleg a YouTube (akar magyar) "szerkesztosegenek" vagy mijenek tagja, esetleg tud elerhetoseget, ahol kapcsolatba tudnek lepni akar a magyar, akar az angol "szemelyzettel", kerem, irja meg, 2 ev munkaja van azokban a videokban!!!!!! Elore is koszonom!

2013. jún. 11. 15:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!