Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor 619-es hibaüzenet....

Telenor 619-es hibaüzenet. Valaki valamilyen megoldást? Eddig winXp-n ment a mobilnet. Feltettem a win7et. és a 619es hibát irja a mobil partner. Ujra tettem a gépet winxp-vel ugyanugy 619es hiba mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A hiba leírása segítene, gondolom nem csak a számot írja ki.
2013. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"HIBA 619: Nem sikerült kapcsolatot létrehozni a távoli számítógéppel, ezért a kapcsolathoz használt port le lett zárva."


probáltam már mindent..szolgáltato...ujratelepités..teljes hardveres és szoftveres hiba elhéritás..de semmi

2013. aug. 22. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik usb portban, másik gépen, illetve más beállításokkal(tools-options-network, itt zongorázz végig a beállításokon, nekem ez szokott segíteni). Ha egyáltalán nem oldódik meg a probléma, akkor menj be a telenorhoz hőbörögni.
2013. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezeket is probáltam....talán az lesz a megoldás hogy veszek egy másik modemet és ha azzal se jo..akkor összetöröm és beköttetem az upc-t XD
2013. aug. 22. 12:41
 5/5 A kérdező kommentje:
khkljhoihoijknm
2013. szept. 5. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!