Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyennek számít 1000 lájk...

Milyennek számít 1000 lájk magyar viszonylatban a Facebook oldalaknál?

Figyelt kérdés

Van egy Facebook oldalam és jött rá 1000 lájk, pedig senkit se kértem meg, hogy lájkolja. Csak úgy szép lassan pár hónap alatt összejött. Mennyire számít jónak 1000 lájk magyar viszonylatban a Facebook oldalaknál?

Amúgy az oldalam fotográfiával kapcsolatos, vagyis pontosabban saját készítésű képeket közlök.



2013. szept. 1. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, nulla képeket készítő magát fotósnak csúfoló illetőt is tudok mondani akinek több tízezer van és nagy tudású, zseniális fotóst is akinek háromszáz.
2013. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
ha nem kértél senkit, akkor jónak számít. sokan tévhitben élnek, hogyha 1 hónap alatt vért izzadva lájkcserélős csoportokba összehoznak 2-3ezer lájkot, akkor ők már valakik, pedig náluk még egy 10 lájkos oldal tulajdonosa is többet ér, ha az a 10 lájk úgy jött, hogy sehol nem hirdette...:D pl itt van a Rizmajer Antalka, akinek van vagy 50ezer lájkja több év alatt, de régóta ismerem már, és tudom, hogy ő is mennyit reklámozta magát...aztán egyáltalán nem egy különleges fotós...van sok pénz otthon, annó kapott egy jó drága profi gépet...oszt ennyi. Tájképet lehet iPhone-al is lőni...oszt akkor én is fotós vagyok?
2013. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szintén amatőr fotósként engem érdekel az oldalad, szerintem ez jelent valamit. Megküldöd privátban? 1000 like azért nem kevés, az már nem jön össze ismeretségi körből, téged már vadidegenek is like-oltak, ennek szerintem oka van.

Érdekelne az az oldal is, amelynek több 10e like-ja van, de nem jó képeket készít.

Nekem ez ellentmondás, ha valakinek a képeit ennyien like-olják (és egyébként nem valamelyik média tolja, hanem a "semmiből"), az azt jelenti, hogy képes marketingelni magát és a képek populárisak. Ezzel lehet pénzt keresni és valahol nem ez az (egyik) cél? Nem feltétlenül a fotós tudása kimagasló, de tanulni lehet belőle.

Egyébként a fotós képességeit leginkább a szakmai közösség ítélheti meg. Én annyira azért nem húznám le a fotozz.hu, photosig.com, 500px, flickr közösségeit, ha a képeid hol itt, hol ott népszerűek, akkor az már jó visszajelzés. Pl. a photosig.com szakmai alapokon nézi a képeid, ha ott egy képed elér 10-20 pontot, 2-3 pontos válaszokból, akkor az valószínűleg máshol is megállja a helyét.

2013. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!