Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jól működő lájk gyűjtő oldalak...

Jól működő lájk gyűjtő oldalakat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az mi?
2013. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

www.igényestartalmatcsiná.lj


Hidd el, hogy semmire nem mész vele ha egy csomó kamuprofil lájkolja az oldalad. Értelmetlen.

2013. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
így van...bizony, elég égő, amikor valaki meglátja, hogy 20 indiai meg arab ember lájkolja az oldalad...meg a bejegyzéseid, mert ha már belájkolta "tetszik neki a bejegyzés is", még akkor is, ha nem tudja miről van szó...láttam már ilyet...volt az oldalon 1500 lájk, bejegyzéseken meg 1-2...ott se mindegyiken...de az az 1-2 lájk mindig valamilyen indiai ember volt...nem leszel ám tőle menőbb...
2013. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs Facebook oldalam. Másra kell az a lájgyűjtő oldal.

Most nincs időm elmagyarázni. Tudtok lájkgyűjtő oldal vagy sem? Nincs kedvem az olyan dumákat hallgatni, hogy igényes tartalom kell, bla... bla... bla... Már a könyökömön jön ki ez a sok idiótaság.

2013. szept. 14. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor meg nyereményjáték...mégjobb :D szóval még csalni is akarsz...:)
2013. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem nyereményjáték. Teljesen másra kell. Látom tényleg nem értitek.

Mellesleg azt írtam, hogy csak akkor írjatok, ha tudtok egyet. Már olvasni sem tudtok? 8 általános iskola megvan?

2013. szept. 14. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kérdezel fogadd el a válaszokat és ne kezdj el hepciáskodni, mert magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt (igen tudom, hogy ezt sem kérdezted de ha már nyolcadikban nem mondták el akkor én most leírom).


A kérdésedre újra válaszolva pedig:

Jól működő lájk gyűjtő oldalak nincsenek. Olyanok vannak, ahol FIZETSZ (sokat) azért, hogy valaki egy halom kamuprofillal lájkoljon. Ez nem jól működő, hiszen fizetned kell érte és semmi értelme nincs, mivel a lájkoló profilok mögött nem valós személyek vannak, ezért nem fognak soha megbízni/vásárolni tőled, tehát ugyanott vagy.


Az igényes tartalom pedig nem "idiótaság" hanem a látogatottság és a támogatottság kulcsa. Ha ennyire ostoba vagy az leginkább a Te problémád nem a miénk. Gyökér.

2013. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg ha nem tudod elmondani, mire kell, minek segítsünk...ennyi erővel én is mondhatnám, hogy én tudok egyet, de nem mondom meg, melyik az.
2013. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!