Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen visszakapom a pénzemet,...

Ebayen visszakapom a pénzemet, ha 60 ezer forintos Lenovo mobiltelefon helyett egy pár ezer forintos "nagymama" mobilt küldtek?

Figyelt kérdés

Nyitottam dispute-ot, de az eladó még nem válaszolt...

szerencsére mint mindig csináltam a kibontásról videót, és be is linkeltem a vitába


És mi van ha eladó váltig állítani fogja, hogy ő Lenovo-t adta fel...


Még nyugodt vagyok egyenlőre...


2013. nov. 19. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem. Az eladó tudja bizonyítani a Paypalnak h a csomagot elküldte, őket meg nem érdekli h mi volt benne.
2013. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ilyen nincs !


Akkor ennyi erővel bárki rendelhetne egy laptopot és a laptop helyett két darab deszka lenne benne?

2013. nov. 19. 18:33
 3/12 bencebacsi1 válasza:
Szerencsére egyeskének nincs igaza. Ha egy hétig nem válaszol az eladó, akkor escaláljad a dispute-ot claim-mé A PayPal arra fog kérni, hogy küld vissza a cuccot az eladónak és miután ezt megtetted, mellékeld a dispute-hoz a ragszámot. Ezután kapod a full refundot. Nem várják meg, hogy a küldeményed célba is érkezzen.
2013. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi na én is így gondoltam...
2013. nov. 20. 09:17
 5/12 A kérdező kommentje:
eladó nem hajlandó a case-ra válaszolni
2013. nov. 20. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Az eladonak 72 orat kell hagyni hogy valaszoljon. Ha nem valaszol, vagy nem vagy megelegedve a valaszaval, akkor feljebbviszed az ugyet (escalate).

Nyugi, a penzt vissza kapod, foleg, hogy videoval tudod bizonyitani.

Az elso valaszolo meg inkabb foglalkozzon valami massal...


Az eBay fele "escalate" az ugy es ne a Paypal!

2013. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hali!

Köszi a bíztatást. Az eladó NEM hajlandó válaszolni. Ő biztosan nem adja vissza a pénzt már...


Ebayben bízok, igaz, még nem tudom átalakítani az ügyet követeléssé... 18 Nov, 2013 at 13:31 lett nyitva elméletileg 26.-n tudom átalakítani.


Majd kiderül.

2013. nov. 21. 20:16
 8/12 A kérdező kommentje:

Válszolt, nem adja vissza a pénzt, ő biztos benne hogy mit küldött...

Vicces.

akkor várás van a claim-ra...

2013. nov. 22. 10:37
 9/12 anonim válasza:
Szió, majd leírod, hogy történt?
2013. nov. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hali igen kedden lehet claimolni.


Az eladó 1 fillért nem hajlandó visszaadni miszerint van több száz elégedett vásárlója meg biztos azt küldte amit kell... kíváncsi leszek az eredményre.. :/

2013. nov. 24. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!