Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online kulcs vásárlás?

Hamacsim kérdése:

Online kulcs vásárlás?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan oldalt mondani ahol meg lehet venni online az assassin's creed 4-et? Olyat szeretnék ahol kulcsot küldenek nagyjából azonnal mert még ma szeretnék vele játszani. Ugye az lenne a jó ha Magyar oldal lenne mert Magyar felirattal szeretném játszani.

2013. nov. 24. 17:21
 1/3 anonim válasza:

Nem kell feltétlenül magyarnak lennie az oldalnak, de itt van egy jó:

players.hu

2013. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De eredetire le lehet tölteni a magyar feliratot? Amúgy köszönöm az oldalt de halottam már olyat a players.hu-ról hogy volt akinek 3 hét alatt hozták ki mert mindig csak halasztották
2013. nov. 24. 18:03
 3/3 anonim válasza:

Én is anno ott vettem a SimCity-t és nekem is 2 hét volt ide csak azért mert előrendelésre lehetett csak vásárolni, az AC4 pedig Raktáron van, azaz azonnal tudják küldeni.

Na meg igen, gyárilag van benne magyar felirat.

2013. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!