Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e a facebookhoz megjegyzés...

Van-e a facebookhoz megjegyzés alkalmazás?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazást szeretnék, amivel pár soros megjegyzéseket írjatok az ismerőseimről, úgy. hogy azt egyedül én lássam. Van ilyen?

2014. jún. 27. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs... de ha van olyan ismerősöd, aki eléggé otthon van a JS-ben, akkor a böngészőből futtatott scripttel megoldható. Egy hátránya van: ha másik gépről/böngészőből jelentkezel be, akkor nem látod a megjegyzéseket.
2014. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, amire #1, böngésző bővítménnyel megoldható. Ha még a JS guru ismerős kiegészíti a scriptet pl. dropbox-os tárolással, akkor meg is van az adatok hordozása.


Én amúgy a Facebook Jegyzet megoldását használnám. Eleve ott tárolódik a FB-on, lehet privátra állítani, vagy piszkozatban hagyni, és senki nem látja. Például csinálnék egy jegyzetet, amibe szép sorban felvinném a dolgokat: ismerős neve, linkje, megjegyzés. Igaz, nem lesz ott az ismerős profilján, de minimális munkával kikeresheted egy adott ismerőshöz a jegyzeted: CTRL+F (keresés a böngészőben).

2014. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!