Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet körlevelet küldeni...

Hogy lehet körlevelet küldeni e-mailen, de úgy, hogy ilyen marketinges körlevél? Lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kapok pl leveleket pl Esztertől, hogy mennyek ide meg oda nyaralni, vagy ilyen egészségügyi dolgok. És ezt vagy 200 embernek kiküldik ilyen marketinges emberek. Ezt milyen programmal csinálják? Tehát pl én, hogy tudnám elküldeni valamit, 200 olyan embernek akit nem is ismerek és nem is tudom az email címét? :D Vagy hogy van ez valaki magyarázza el. :) Előre is köszi a válaszokat. :) :D

2014. júl. 4. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy gyűjtik az email címeket. Egyrészt vagy szerződnek az ingyenes email szolgáltatóval, hogy beszállnak az üzemeltetési költségbe, cserébe kapnak egy listát, vagy pedig crawler-rel gyűjtik. Sok amatőr honlapgyáros kiteszi védtelenül az email címét. Az ilyen gyűjtések ellen szokták azt csinálni, hogy a @ helyére "kukac"-ot írnak.
2014. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm, tehát nyilván fizetős a dolog. De pl egy sima magánember megtudna ilyet oldani?
2014. júl. 4. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha tud crawlert írni... ;)
2014. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nade csak van valami ingyenes pl. Youtube tele van ilyennel. Egyébként Te foglalkozol ilyennel, vagy volt már valami tapasztalatod? :D
2014. júl. 5. 00:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Crawlerekből élek gyakorlatilag, de nem email címeket gyűjtünk. :)


Lehet, hogy van kész email cím gyűjtő program, nem tudom én nem kerestem rá.

2014. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!