Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerinted melyik a jobb...

Szerinted melyik a jobb böngésző? Internet Explorer vagy Firefox? És miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 21:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Firefox. Az IE csak rá van erőltetve az emberekre, mert hát az alapból benne van a Windows-ba. Ha nem lenne benn, szerintem nem sokan töltenék le.
2010. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
A chip magazin tesztje szerint egyértelműen a firefox. Az internet explorernek nagyon sok biztonsági hibája van. A chrome meg még eléggé gyerekcipőben jár.
2010. jan. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi a többi választ is!

Én is firefoxot használok. Azért írtam ki ezt a kérdést mert van egy haverom aki az explorert isteníti a firefoxszal szemben. Most már be tudom neki bizonyítani, hogy nekem van igazam:)

2010. jan. 28. 07:11
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

Nekem az IE jobban tetszik. Lehet, hogy csak megszokás :)

Az FF nálam valami elvetemülten jeleníti meg a betűket, mégpedig alapból, nem beállítás kérdése. IE alatt sokkal szebbek, olvashatóbbak, nem bántja a szememet. Sebességben nem tapasztalok különbséget, vírusos nem szokott lenni a gépem. Az FF kiegészítők nélkül szinte semmit sem ér, ehhez meg kell egy Flash meg egy Java és minden működik. Biztonság... Amíg nem volt ennyire elterjedt az FF, természetes, hogy kevesebb (számú) hibát találtak benne, mint az IE-ben. Ahogy nő a felhasználók száma, úgy nő a felfedezett hibák és biztonsági rések száma is. Tavaly például több felfedezett hiba/biztonsági rés volt FF-ben mint IE-ben. Pedig még mindig sokkal kevesebben használják. A "gyakrabban jelennek meg frissítések" sem előnyösek. Ha valamit sűrűn kell frissíteni (=JAVÍTANI) akkor az nem jó.

2010. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Comodo Dragon

[link]

[link]

2010. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nekem a google chrome van és nagyon szeretem mert gyorsabb mint a FF. és nekem ennyi elég is
2010. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Én a Apple Safarit ajánlanám. Azért mert gyorsan indul gyorsan tőlti be a weblapokat. A mozilla csak azért jó mert vannak kieg. Pedig az esz a legtöbbet a firefox... A safarival semmi gond nincs pentium 3 gépen simán megy még mobilos neten is gyorsabban megy


Pentium 3 800 mhz 245 mb ram 128 videokari


Megmértem a mozilla és a safari gyorsaságát hát a safari gyözött.


Szerintem egy Apple Safarit tegyél fel én a következő verziót használom : Apple Safari 3.1.2 De van az 5.0!:D Az szép grafikákkal van és az igy nagyon gyors de nekem a 3.1.2 szoktam meg


Szerintem Safari!!!


" Safari a világ leggyorsabb böngészője "


[link]

[link]

2010. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

"Az FF kiegészítők nélkül szinte semmit sem ér"


Te értesz ahhoz amit leírtál? ...Csak mert akkora baromságot szóltál, hogy ilyet csak az mond, aki sosem használt még firefoxot.

2010. nov. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az Opera is jó :D XD
2010. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
26%

A legveszélyesebb programok listája

[link]

[link]


[link]

1. Google Chrome (76 reported vulnerabilities /76, ismertté vált komoly sérülékenység)

2. Apple Safari (60)

3. Microsoft Office (57)

4. Adobe Reader and Acrobat (54)

5. Mozilla Firefox (51)

6. Sun Java Development Kit (36)

7. Adobe Shockwave Player (35)

8. Microsoft Internet Explorer (32)

9. RealNetworks RealPlayer (14)

10. Apple WebKit (9)

11. Adobe Flash Player (8)

12. Apple QuickTime (6) and Opera (6) - TIE


no komment...

2010. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!