Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 5Mbps letöltési sebességű...

5Mbps letöltési sebességű internet elég gyors?

Figyelt kérdés
nem vagyok túl jártas a témában. Az lenne a kérdésem, hogy mire elég ez az adatforgalom vagy mennyiség? ( általában sorozatot/ filmet nézünk, videókat nézünk.. ez az amire kéne igazából) szóval arra volnék kíváncsi, hogy erre elég lenne e vagy inkább egy 10Mbps-os lenne megfelelőbb? köszönöm

2014. dec. 7. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, a hűségidő alatt is lehet felfele csomagot váltani.


Szerintem 1 gépre elég a sebesség, többnél kevés lehet. Az adatforgalom alatt nem tudom mit értesz, mert forgalomkorlátot nem írtál.

2014. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Nekem nem rég még ilyen volt, csak úgy egy éve emelte meg a T-Home 10 Mbps -ra. Nekem nem volt vele bajom. Ment a youtube és más video stream oldal szépen. Torrent -eztem is rajta. Sajnos ilyen 50-100-több száz-ezer Mbps -os "városi" csomagok nálunk nem elérhetők, de nem is nagyon érzem szükségét.


Az elsőnek igaza van! Ki kell próbálni. A szolgáltatók mindig engednek felfele fejlődni hűségidő alatt (csak lefele nem, de ez érthető is).

2014. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) adatforgalom alatt a feltöltési sebességet értettem csak elírtam.. bocsi:)
2014. dec. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!