Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csatlakozva van a laptop a...

Csatlakozva van a laptop a wifihez mégsincs internet. Vírusírtónak lehet köze hozzá?

Figyelt kérdés
Tegnap este 7 óra körül letöltöttem az Eset Nod32 próbaverzióját. Indítottam egy vizsgálást kész lett a vizsgálttal talált pár "fertőzött" fájlt. Rányomtam, hogy tisztítsa meg a fájlokat, mikor kész lett újra kellett indítanom a laptopot és azóta nincs internetem. Lehetséges, hogy valami olyat törölt aminek köze volt az internetkapcsolathoz? Minden oldalt végignyálaztam, de semmit nem találtam ami segítene. Valaki esetleg tudja mi lehet a gond?

#csatlakozási probléma #Csatlakozva van még sincs internet #laptop internet hiba
2015. júl. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
-belemennék a gépen a Hálózati kapcsolatok-ba ,ott mindent kitörölnék,majd létrehoznék egy új,tiszta netkapcsolódást,
2015. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy fenáll a probléma, de azért köszönöm ment a zöld kéz.
2015. júl. 11. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenki fujjogni fog azért amit most leírok : ha egy rendszer fertőzött ráadásul többféle dologgal akkor nagy eséllyel lesz benne olyan pl. vírus is amit nem talált meg mert még nem ismert.

Én a helyedben újrahúznám az egészet.

A windowsos rendszereket egyébként is érdemes 3 havonta újra rakni mert addigra nagy eséllyel beszedett már valami "piszkot" bármilyen körültekintően is volt használva.Sajna ezt sokan nem akarják tudomásul venni mert ha nem észlel semmit akkor nincs is ott semmi alapon gondolkodnak a "szakértők".

2015. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!