Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeritek a Kairos wincheszter...

Zloz13 kérdése:

Ismeritek a Kairos wincheszter berbe adast?

Figyelt kérdés

kiprobaltatok vagy foglalkoztok ilyesmivel ?

mennyire komoly ez az egesz ?

meseljetek rola, nem igazan latom at



2015. dec. 9. 08:30
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
10-es a beépített ember :D hát persze, hogy nincs 600 partner, hisz az egész egy lehetetlen elképzelés, egy működésképtelen rendszer :D
2016. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 Zsolt K. válasza:
Főleg hogy a tárhelybérlés teszt fázisban van. ;)
2016. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem lépj be a minimál összeggel, ami kb.37 000 Ft, tanulmányozd a rendszert, és írd le a véleményed! Legrosszabb esetben elbukod, jobb esetben egy jó üzletre rátaláltál. Cost-benefit!
2016. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
71%
jah, legrosszabb esetben elbukom :D inkább elköltöm ezt a pénzt fél év alatt az 5-ös lottóra...az is olyan, hogy vagy megnyerem véletlenül, vagy elbukom a bele fektetett pénzt...
2016. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
75%
amúgy pedig ha jelenleg teszt fázisban van, akkor mégis miből fizetik ki a "bérbeadókat"? mert ahány szkeptikus ember felrak egy feltevést, már annyi féle működési elv látott napvilágot...
2016. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
6%
Látszik, mennyire nem ismered a rendszert, mégis írod az okosságokat. Az ötös lottón az esélyed a nyerésre nagyon minimális, ha akarod, leírom neked, mennyi. Itt ha elindítod a gépedet, kb.öt hónap alatt visszakapod a pénzed, akkor is,ha senkit sem léptetsz be, tehát nem bukhatsz rajta.
2016. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
78%

igen, visszakapom 5 hónap alatt, ha idő közben nem dől be az egész...tudom, te, és a hozzád hasonlók azért toljátok ezt ennyire, hogy minél tovább legyenek balekok, akik tejelnek, és így működik még egy darabig. mert ha nem lesznek új tagok, akkor egy idő után majd elfogy a visszaosztható pénz, és borul a bili :D


írtam már. ha ez annyira tuti pénzkereseti lehetőség lenne, hogy te csak úgy bármiféle ajánlgatás nélkül is nyugodtan keresnél vele, akkor nem győzködnéd már itt hónapok óta az embereket, hanem szépen csendben meggazdagodnál...:D


gondolom ez azért van, mert neked is ez már a 10. mlm-es kalandod, és már ismerősöd nincs, aki szóbaálljon veled, így megpróbálkozol ismeretleneket győzködni, hogy ez milyen jó.

2016. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
24%
Sokan mondták már, hogy teljesen felesleges a vita, aki bízik benne belép, aki meg nem, arra nincs is szükség a rendszerben. Majd beszéljünk kb.fél év mulva.Szerintem annyi elég lesz, hogy kiderüljön,kinek van igaza.
2016. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
Beléptem a rendszerbe,kipróbálás véget meg kiváncsiság miatt , kezdő összeggel 2 hónapig kaptam kifizetést de utána semmi pedig 15 -24 órát megy a gép, én személy szerint nem ajánlom senkinek
2016. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
32%
Nekem már négy hónapja működik tökéletesen, az előző hozzászőlö kamuzik.
2016. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!