Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeritek a Kairos wincheszter...

Zloz13 kérdése:

Ismeritek a Kairos wincheszter berbe adast?

Figyelt kérdés

kiprobaltatok vagy foglalkoztok ilyesmivel ?

mennyire komoly ez az egesz ?

meseljetek rola, nem igazan latom at



2015. dec. 9. 08:30
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
88%

ahan, tehát váltig állítod, hogy ez egy megbízható dolog, amivel szarrá keresi magát az ember, de bebizonyítani nem fogod, mert semmi közünk hozzá :D


akkor minek véded? mi közöd van hozzá, ki mit gondol? te csak üljél szépen csendben a sok pénzeden, és eszedbe se jusson itt cáfolgatni a nyilvánvaló, átlátszó dolgokat.


dehát nem megy, nem bírod ki, hogy ne védd meg :D

pedig ha megmutatnád, mennyit kerestél vele, biztosan meggyőznéd az embereket...:D de nem, te titkolózol, terelsz, ködösítessz, pontosan ugyanúgy, ahogy ezt az ilyen cégek is teszik.


Ezer sebből vérzik az egész sztori, és akkor jönnek a teféléd, és megmagyarázza azt is, amire fekete-fehéren ott a bizonyíték...:D

2016. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
13%

Minek bizonyítani, már úgyis tudtok mindent, nem igaz? Már leírtam, hogy a cégnek nincs szüksége arra, hogy bárki megvédje. Csak hobbiból írogatok.

Senkitől nem lehet elvárni, hogy a folyószámla-egyenlegét nyilvánossá tegye, azért ebben egyetérthetünk.

2016. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
8%

Olvasgatom és jókat kuncogok rajta, hogy folyton ugyanazt a csontot rágjátok, Nissan, Sony, adatforgalom, de egy sincs olyan tökös közületek, hogy belépjen a legkisebb összeggel /37 000 Ft/, és pár hét után megírja a tapasztalatait. Már tudom előre a válaszokat, nagyon muris:

1.Nem kell belépni ahhoz, hogy tudjuk, átverés

2.Biztosan kőgazdag lehetek, hogy ki tudok dobni az ablakon ekkora szörnyű nagy összeget

3.Minek belépni, mert az elején úgyis fizetnek, csak aztán dől be


Tehát továbbra is csak figyelgetek, senkitől semmit nem védek meg.

2016. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
de hisz téged nem is érdekel...:D
2016. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
11%
Igazad van, valamilyen szinten érdekel az emberek véleménye ebben a kérdésben, de már nem olyan értelemben, mint régebben. Régen kardoskodtam a cég mellett, próbáltam megvédeni, aztán rájöttem, hogy nincs értelme, mert egyrészt ha valakinek az van a fejében, hogy ez átverés, akkor az is marad, másrészt a cégnek nincs szüksége védelemre. Figyelgetek tovább. Olyan szempontból még jó is a dolog, hogy fel tudok készülni ezekre a kérdésekre.
2016. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
84%
#35: Tarsuljunk! Neked mar ugyis van fiokod, en meg egyszeruen berbe tudok adni neked nonstop 98% uptime 10TB tarhelyet, a Kairos altal fizetett oradij feleert. En az infrastrukturaval jarulok hozza az uzlethez, te meg a befekteteseddel. Deal?
2016. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
9%
Köszönöm szépen, nagyon vicces.
2016. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
84%
En nem ertem hol nem eri meg ez neked.
2016. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Ha már komolyra vesszük a szót, mit kezdjek 10 TB-tal? Egy ember max. 320 Gigát tud bérbe kiadni, annyi van nekem is, minek nekem még 10 TB?
2016. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy ezt nem tudod feldolgozni, de azt simán elhiszed, hogy egy nagy cégnek megéri az, hogy drágábban egy megbízhatatlanabb cégtől béreljen tárhelyet...:D
2016. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!