Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google miért nem a karácsony...

A google miért nem a karácsony vagy Jézus cikkre irányít?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az, amikor jeles napoknál, ünnepeknél a google felirat helyett valami kép lesz, és az ha rákattintasz, a naphoz kapcsolódó keresésre irányít.


Karácsony alkalmával az ember gondolná, hogy a karácsony, vagy Jézus keresőszavakra irányít, de nem.

[link]


Erre a zagyvaságra vezet.


Ezt komolyan gondolják?



2015. dec. 25. 10:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Egyébként látom, nem érzékelitek a problémát."

Vagy csak te érzékelsz problémának valamit, ami nem az.

2015. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Uh...nem lesz semmi.

Kellemes ünnepeket. :)

2015. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem bírtok összefüggéseiben gondolkodni.

Egy egyszerű példa. Volt a kommunizmus. Jött a rendszerváltás az MKP-ból lett MSZMP majd MSZP.

Ugyan az a tolvaj banda. Ennek ellenére szavaztatok rájuk. Oké. El lett mondva, hogy ezek az emberek (D-209, libajnai, a szemkilövető) a kommunista söpredéknek a maradéka, mégis meg lettek választva. El lett mondva, hogy ezek évtizedekre tönkreteszik az országot. Így is lett. Amikor már égett a ház le lettek váltva, de amikor föl lett emlegetve, hogy ugye ugye megmondtam, az elmútnyócévezés meg hülyeség.


A helyzet ugyan ez. Ez az egyszerűnek tűnő dolog, nagyon sötét időknek az előszele. De ha 20-30 év múlva ez fel lesz emlegetve, az akkor majd összeesküvéselmélet, hülyeség meg nem tudom mi lesz, de az összefüggés megint csak le lesz tagadva.

2015. dec. 25. 11:57
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
Te most troll vagy...vagy csak nagyon hülye?
2015. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Volt a kommunizmus"


Hol?

2015. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Te nem tanultál történelmet hülyegyerek?

Segítek.

Pötyögd be a keresőbe, hogy "kommunizmus magyarországon" és megtalálsz minden hasznos infót.

2015. dec. 25. 12:22
 17/21 anonim válasza:
Kommunizmus soha nem volt nálunk,"csak" szocializmus. Mellesleg,nézz utána,hogy a Fidesz alapítói között,hány volt MSZMP-tag,MSZMP-titkár,KISZ-titkár,Népfront-alelnök, ügynök,stb. található).És hogy loptak?Nálunk sajnos, gyakorlatilag minden politikus ezt teszi,a most hatalmon lévők is,csak ők sokkal nagyobb tételben.Egyébként én semmi kivetnivalót nem találok egyikben sem: se a "Kellemes ünnepeket!", se az "Áldott ünnepeket!",se a "Boldog Karácsonyt!" szöveggel nincs problémám.Ha neked van,hát rágódj csak rajta,ez sem rosszabb gumicsont,mint a többi.
2015. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szallj le inkabb a magas lorol, mert sik buta vagy.
2015. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Te vagy egy szemellenzős barom.

Csak azt nem tudom, hogy egyszerűen hülye vagy ezért van fenn a szemellenző, vagy annyira eltökélt bérenc vagy, hogy magadnak is hazudva nem vagy hajlandó levenni.

2015. dec. 25. 20:27
 20/21 anonim ***** válasza:

Nincs nagyobb problémád? Jó neked...

Írj a Google szerkesztőinek, és reklamálj!

2015. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!