Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látom a hirdetési...

Cica1313 kérdése:

Miért nem látom a hirdetési oldalon a telefonszámokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miért leet az, hogy a willhabe.at hirdetési oldalon, egy hirdetéshez sem tesz ki nekem telefonszámot kb. egy hete, holott előtte is szoktam ott böngészni, és mindig mutatta a telefonszámokat! Az érdekes az, hogy csak akkor ha nem mutatja, ha az én internetemről böngészek, gépről, vagy telefonról wifin, viszont ha más netjén nézem (vagy kikapcsolom a wifit) akkor látom a telefonszámokat! Köszönöm a válaszokat! :)

2016. jan. 30. 22:18
 1/4 b4r4thg ***** válasza:
Nálam a kontakt alatt látszik a telefonszám, bejelentkezés és regisztráció nélkül, így nálad lesz valami. Nem tettél fel semmi böngésző kiegészítőt. Illetve másik böngészőből nézted már?
2016. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez az érdekes, hogy nekem is kiírt minden elérhetőséget bejelentkezés nélkül is, egyik napról a másikra pedig a telefonszámok eltűntek, csak e-mail elérhetőséget ír! Itthon a gépen Firefox böngészőről nézem, illetve wifiről telefonon a google keresővel is és telepített willhaben alkalmazással is, és sehogy sem mutatja! Ha kikapcsolom a wifit, mobilnetről egyből írja a számokat...
2016. jan. 31. 17:08
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok! Kiderült már, mi lehet az oka? Nálam is probléma és sokféleképpen kipróbáltam. Telefonon wifivel-wifi nélkül. Laptopon wifivel-wifi nélkül. Különböző országokban wifivel, különböző böngészőkkel... A vicces, hogy amikor felbukkan a kontakt telefonszám, akkor is eltűnhet 5 perc után ugyanarra a hirdetésre kattintva...
2017. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 József P. válasza:
Sziasztok. Én már írtam a willhabennek, ugyanezen probléma miatt, de választ nem kaptam. Én azt tapasztalom, hogy osztrák mobilneten nem látható a telefonszám, itthon akár magyar mobilneten, akár upc wifin látható. Osztrák kollégám is ugyanerre panaszkodott nekem. Jó lenne már tudni mi a megoldás.
2017. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!