Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Saul fia című film készítői...

A Saul fia című film készítői hogyan tudták kivédeni, hogy a film megjelenjen bármelyik torrent oldalon is?

Figyelt kérdés
Manapság már minden film hipergyorsan felkerül a különböző torrent oldalakra. Ezt a filmet viszont hiába keresi az ember.
2016. febr. 14. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
nos.. 3mp alatt találtam letöltő linket..
2016. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mindegyik fake. Üres videót, vagy ismeretlen jelszóval védett rar fájlt tudsz csak letölteni.
2016. febr. 14. 21:34
 3/16 A kérdező kommentje:
mibe fogadunk? :)
2016. febr. 14. 21:40
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Majd ha megjelenik DVD/BLU-RAY lemezen. A moziban lekamerázom módszerrel már szerencsére nem nagyon foglalkozik senki.
2016. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Aztán írd meg azt is, hogy hogyan sikerült ennyire "megvédeni" ezt a filmet Jeleséknek.
2016. febr. 14. 21:41
 6/16 A kérdező kommentje:

5


Viszont sok filmnél a screener DVD is kiszivárog, főleg, ha Oscar esélyes filmről beszélünk.

Na meg sokszor pár hét után fent vannak a Blu Ray-es filmek, és kétlem, hogy olyan gyorsan megjelentek volna bárhol is.

2016. febr. 14. 21:43
 7/16 anonim válasza:
91%
A magyar filmek átlagosan mindig 1 évvel a megjelenés után kerülnek fel a torrent oldalakra, így próbálnak segíteni a magyar filmek bevételén. Pl a Liza a rókatündért is nemrég tették fel.
2016. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7


Érdekes, de én a Lizát december elején láttam, jó minőségben, nem moziban. ;)

2016. febr. 23. 22:48
 9/16 anonim válasza:
100%

A Liza elég hamar fent volt, alig telt el egy fél év a bemutató után.

Egyébként arra én is kíváncsi lennék, hogy a Saul mégis hogy...

2016. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

Oké, beszéljünk nyíltan: a kérdező arra céloz, h a vilagmeretu zsidó hatterhatalom megakadalyozta, h kikeruljon a film, míg más filmek rögtön fent vannak a neten. Erre akár ő kilyukadni.

Úgyhogy légyszíves asszisztaljatok ehhez, h egy jót vitatkozhasson.

Köszönöm az együttműködést!

2016. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!