Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Saul Fiára hány pontot...

A Saul Fiára hány pontot adnátok 10-es skálán?

Figyelt kérdés
Megszeretném nézni, de csak is azért, mert szerintem túl van hypeolva. Több hozzászólással is egyet kell értsek az interneten, gondolok itt olyanra, hogy "zsidóknak zsidó film", vagy Woody Allen megjegyzésére, hogy a "hanuka után az Oscar díjátadó a második legnagyobb zsidó ünnep". Mégis kíváncsi lettem. Nem vagyok elfogult, nem vagyok zsidó ellenes, de véleményem azért van ezekről a filmekről, sorozatokról, akár a politikáról, társadalmi helyzetükről, világ háborús szerepükről, stb. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy mennyire ferdítés az egész valamint tisztán látva hány pontra értékelnétek?

2016. jan. 15. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

#Szánalom.


Túl van hypelva???? 3 te*ves emberrek ültem bent rajta a moziba. A Star Wars nincs hypelva? 50 évvel ezelőtti részt legyártottak újra és még a wc papír is SW-s, de az nincs, még is egy hpnapja tömve van a mozi.



Nem minde1 milyen film? Egy gondolatot továbbít, zseniálisan. Ha zsidó ha nem. Tele van a filmipar CGI hányásokkal amit semmit sem mutatnak, én örülök hogy láttam ezt a filmet. És annak is örülök hogy jönnek még értelmes filmek. 8 pontot adnák neki egyébként.


Mellesleg a legjöbb külföldi filmnek az Ex Machina-t adtam volna díjat, jobb volt mint a Saul Fia.

2016. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

10/10

nem átlagos holokausztfilm, a holokausztot inkább csak "eszközként",háttérnek használja. Itt a lényeg az, hogy mit is jelent eltemetni egy gyermeket mikor körülötted folyamatosan hullanak az emberek. érdemes megnézni.

2016. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Külföldi szinten értettem a túl hypeolást...a magyar emberek nagy része ezek szerint még tudnak gondolkozni a valós, MEGTÖRTÉNT eseményekről. Az Oscar, a Golden Globe meg stb...hagyjuk már! Tudjuk jól, kik állnak felül...el is gondolkoztam rajta, lehet Caprio nem zsidó, azért nem kapott még szerencsétlen Oscar díjat...


Mellesleg Star Wars fan sem vagyok, úgyhogy melléfogtál.

2016. jan. 15. 17:15
 4/23 anonim ***** válasza:
41%

10/6

Magyar viszonylatban jó, külföldi produkciók mellett viszont nagyon kommersz.

2016. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
45%
Nem tudnátok esetleg örülni egy kicsit, hogy egy magyar művet is díjaznak végre? Abba kéne hagynotok a zsidózást.
2016. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
10/2. Biztos velem van a baj, én nagyon untam.
2016. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom hány pontot adnék, mert nem láttam, és nem is fogom megnézni. Egyszerűen nem érdekel. Amúgy meg ha valamilyen díjat akarsz nyerni, akkor írjál zsidó holokamus könyvet, vagy csinálj zsidó holokamus filmet. Biztos a siker, és épp ezért értékelhetetlenek az ilyenek számomra...
2016. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Látatlanban is örültem a Golden Globe-díjnak és az Oscar-jelölésnek. Magyar sikernek tartottam, mert magyar alkotók műve és a holokauszt magyar tragédia is...

Aztán megnéztem a filmet. Hatalmas csalódás. Vontatott, öncélú, képileg silány. Magyar viszonylatban is gyenge film. Szégyen, hogy ez bármilyen díjat is kaphat.

2016. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

10.

Minden zseniális , és az előttem szólóhoz , aki azt a felvetést vetette fel , hogy nincs közeli az amerikai filmekhez. Hatalmas alávaló éhezők viadala mániás csitri lehet.

A zene hatalmas , a rendezés a lenyűgöző. Az operatőri munka pedig Lubetzkihez hasonló. Zseniális film

2016. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Mellélőttél. Háromdiplomás művészfilm-rajongó 30-as férfi vagyok.
2016. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!