Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a net a...

Áron 4.0 kérdése:

Miért nem csatlakozik a net a géphez?

Figyelt kérdés
Sziasztok,egyik nap vihar volt leáramtalanítottam a gépet miután kitisztult az idő vissza dugtam mindent majd bekapcsolom a gépet megnyitom a google chromeot és pl megnyitom a Facebookot vagy a gmailomat lekapcsol a net(Jobb alul a tálcán a monitor ikonon x)majd 2-3 mp után újra vissza jön az internet és ez megy egész nap,már kihúztam a netet vártam 1-2 percet vissza dugtam és detto.Valami megoldást tudtok adni vagy hívjam fel az ügyfélszolgálatot?Ja és Kábel T-Home-os az internet.

2016. máj. 25. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még hozzátenném hogy a bekötés napján is ezt csinálta csak akkor kihúztam majd vissza és már tökéletesen működött.
2016. máj. 25. 14:35
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Ne csak a gépet kapcsold le, hanem a kábel modemet is kapcsold ki, vagy ha nincsen rajta kapcsoló, húzd ki a tápegységét. Várj pár percet, majd kapcsod vissza. Várj ÚJABB pár percet, majd amikor már végzett a modem a beállással (szinte mindegyik led világít), akkor kapcsold be a gépet.

Ha ez sem segít, szólj a szolgáltatónak, mert akár a nálad lévő kábel modemnek, akár "útközben" valamelyik egységnek megártott a vihar.

2016. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de sajna ez sem segített pedig mindent szóról szóra megcsináltam,de amúgy az a vicc hogy wifi az meg jól működik,nem lehet hogy valami blokkolja a gépen?
2016. máj. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!