Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom visszavenni...

Miért nem tudom visszavenni Facebookon az ismerőseimet?

Figyelt kérdés

Sok ismerőst töröltem, mert úgy gondoltam, egy kis rendet teszek az oldalamon, viszont sokakat visszavennék. De nem tudok jelölni embereket, illetve csak bizonyosakat. Biztosan tudom, hogy nem tiltottak le, hogy nem utasítottak vissza (hiszen nem is tudtam jelölni őket), és eddig ismerősök voltunk, nem hiszem, hogy bajuk van velem. Sok embernél ez van, de teljesen véletlenszerűen. Nincs az beállítva nekik, hogy ne lehessen őket jelölni, mert megkértem egyszer valakit, hogy az ő adatlapjáról hadd nézzem meg, nálam van-e a hiba: onnan látszott, hogy ezek az emberek jelölhetőek.


Mikor egyeseket megpróbáltam jelölni, azt írta ki a FB: "Ezt a kérést most nem tudjuk teljesíteni, próbáld újra később." Vártam néhány perce, majd megint rányomtam, megint ezt írta ki, és eltűnt örökre a jelölés gomb. De ez is csak pár embernél volt. Miért van ez?


2016. jún. 21. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
:D
2016. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, majd próbáld meg egy-két hónap múlva. Én azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
2016. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy lesznek, akik ilyet válaszolnak. Érdekes,hogy lassan ki se lehet írni facebookos kérdést.


A jókívánságot köszi, nem ez a legnagyobb problémám, viszont az eset hónapok óta fennáll. Esetleg valaki hasznos választ tud?

2016. jún. 21. 08:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Ti amúgy tényleg végigolvastátok, csak hogy ezt idekommentelhessétek?
2016. jún. 21. 09:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 igen, vegigolvastam. Ha nem tettem volna, akkor nem tudtam volna hogy milyen világméretű krízis alakult ki nálad. :)
2016. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy minősítened kellene a kérdést, ha nem tudsz válaszolni. Nem az a baj, csak tudod, nem csak problémákat lehet ide kiírni, elég baj, ha téged csak az érdekel, ha már ég a ház. Nem tudom, a cím alapján milyen jellegű kérdést vártál. Mindegy, kösz a részvételért, várom további válaszokat.
2016. jún. 21. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor válaszolok a kérdésre.


A Facebook nem a te játszótered, ahol azt jelölgeted meg törölgeted akit csak akarsz. Eleve nem kis meló egy ekkora alkalmazást rendben tartani a magadfajták nélkül is. A készítők valószínűleg sokszor már unják, hogy olyan kérdéseket kapnak hogy "miért jelölt be újra csak azért mert visszajelöltem" és szépen lassan kiveszik a hülyéskedés lehetőségét. A másik opció az, hogy az úgynevezett ismerőseid sem asszisztálnak már a szórakoztatásodhoz, magasról szarnak arra hogy te éppen rendet szeretnél tenni az ismerőseid között, és a kezük valahogy eltolódott afelé a gomb felé, amivel megakadályozhatják a későbbi interakciókat.

A legvalószínűbb eset az hogy fogalmad sincs mit csinálsz. Ez a három opció külön külön, és együtt is fennállhat.



Remélem most már boldog vagy, hogy megválaszoltam ezt a komoly kérdést.

2016. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem a válaszaid ellentmondanak annak, amit írtam, vagy nem értetted. Mint mondtam, nem tiltottak le, nem is tehették, hiszen nem is tudnak a bejelölési szándékról.


A facebookosok meg értem, hogy nem akarják, hogy mindenki mindenkit jelölgessen, de nem jelölök senkit, csak azt, akit tényleg ismerek. Nem gyűjtök ismerősöket.

2016. jún. 21. 09:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy bisztosra veszed, de ettől még fogalmad sincs hogy az ő oldalukon mi van, legalábbis a leírásodból ez derül ki. Velem is volt már ilyen hogy bejelöltem valakit, akinek semmi oka nem lenne hogy ne jelöljön vissza, de nem tette, és letiltotta a további bejelölés lehetőségét. De amint látod, túléltem.
2016. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De nekem nem egy ilyen ember van, hanem sok, ezért nem kell ilyen arrogánsnak lenni, hogy túlélted. Volt, akinek írtam csinált print srceen fotót arról, hogy mindenki jelölheti, és nem vagyok letiltva.


Köszi a részvételt, mivel további hasznosat nem fogsz valószínűleg írni, a többi válaszodra nem reagálok.

2016. jún. 21. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!