Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez hogy a facebook belépési...

Mi ez hogy a facebook belépési díjat kér?

Figyelt kérdés
Mindenki kiírja ezt a Hivatalos hirdetés! Megjelent a médiában...szöveget.

2016. jún. 30. 22:38
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Te meg elhitted. Vágülis a Hold is sajtból lesz, ha sokan írják ki. Amúgy tényleg fizetősnek kellene lennie. Kevesebb lenne a sötétség.
2016. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laura012 válasza:
100%
Nem hinném hogy igaz lenne mert én eddig sehol sem láttam illetve olvastam (se cikkben se tv-ben) hogy holnaptól belépési díjat kéne fizetni.. És ha kéne is akkor miért ne lehetne,hogy csak akkor töröljék ha nem akarsz érte fizetni mert itt azt írja, hogy akkor törlik ha nem osztod meg, igen ám de ha én fizetni akarom és nem osztom meg és akkor is törlik? Mármint hogy olyan lehetőség nincs is hogy valaki fizeti csak az a lehetőséged van hogy megoszt mert ha nem akkor törlik. Tehát ebben semmi logika nincs, de biztos vagyok benne, hogy a legtöbb ember csak azért osztotta meg mert féltik az adataikat, fotóikat stb. és úgy vannak vele hogy nem akarnak kockáztani. A baj hogy sok a hiszékeny ember és ezt sokan kihasználják.
2016. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

"Ha az én maszek cégem hirdetését nem osztjátok meg két napon belül, akkor innét is törölnek benneteket!!"


Szerintem ezt is sokan továbbosztanák, pedig egyértelműen marhaság... :)

2016. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!