Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan függeszthetem fel a...

Hogyan függeszthetem fel a Facebook fiokom végleg? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Szóval. Fel szeretném függezteni a Facebook profilom. Próbáltam már ezt a fiok felfüggesztés opciót de nekem nem jött be mivel ha újra bejelentkeztem ugyan úgy helyreállt minden.. Szóval én teljesen törölni szeretném hogy kesőbb se lehessen vissza csinálni és az emberek többé ne lássanak sehol. Ha a keresőbe be írom a nevem (mármint a Google keresőbe) ne dobja ki a Facebook linkjeimet. Tudom hogy ez részben lehetetlen mivel a Facebook mindent el tárol. De én csak el akarok tűnni erről a szarrol. Hogy lehetne megoldani fontos lenne?


A válaszokat/segítséget előre is köszönöm


Az esetleges elírásokért vagy helyesírási hibákért bocsi.



#Facebook #törlés #agin ghost
2016. jún. 30. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen függeszd fel. A fiókod, az oldalaid nem lesznek elérhetőek, és idővel a Google indexeléséből is kikerülne, gondolom. Jobb nincs, fizikailag nem törölnek amennyire tudom.
2016. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Én csak teljesen el akarnék tűnni. Mint amikor még be se regisztráltam.. Kár volt.
2016. jún. 30. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor en toroltem magamat, ugy mukodott, hogy ha ujra beleptel, akkor visszavonta a torlesi kerelmet.

Szoval allitsd be a torlest, es ne probalj meg belepni! Igy idovel (talan 1 het utan) hozzaferhetetlenne valik. Persze a facebook sajat biztonsagi menteseiben meg a google cache-ben meg megmarad. Legalabbis egy ideig.

2016. júl. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sikerult fuggeszd fel es kb 1honap mulva probalkozz,nekem vegleg torlodott.az emailem mijor beirom hibasnak irja.

Bye bye faceboom

2016. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Facebook elirtam.bocsi

csak telefonon nehez

2016. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

Ha végleg el akarsz tűnni, nem felfüggeszteni, hanem törölni kell a profilodat. Sok leírást lehet találni róla, itt van egy "első kézből".


De azt ne feledd, hogy törlés után legalább két hétig (vagy inkább tovább) ne próbálj már belépni, mert akkor megszakad a törlési folyamat, és minden visszaáll a régibe!


[link]

2016. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! El is kezdem ezt a folyamatot és itt inkább vissza állok a régi jó Skype-ra és ts3-ra. Amik egyébként szerintem biztonságosabbak mint a Facebook és sokkal jobbak. Több okbol is. Nincs sok idesítő reklám, kamu hírek stb.. Szóval köszi mindent
2016. júl. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!