Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jofogas.hu vagy vatera.hu...

Jofogas.hu vagy vatera.hu melyik a jobb, melyiket használod?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hardverapró
2016. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%

Eladni ne akarj a vaterán!

Lehúzós, átverős cég, már a termék indítása is pénzbe kerül, aztán ha olyanra állítod be, hogy újra indítsa automatikusan a licitet, akkor minden újra indításnál fizetni kell, természetesen ez a dolog jó apró betűkkel van leírva a több 10 oldalas vatera szabályzatban. Én is meglepődtem amikor 60 terméket feltöltöttem újra indítással, és pár hét múlva 2700 forintos számlát küldött a vatera úgy hogy eladtam KB 4 terméket 1000 forintért. Szóval ha 1000 forint eladott termékre 2700 forintot akarsz fizetni a vaterának, akkor ajánlom a vaterát!!!!!!

Teljesem megéri vaterázni.

Ja és neten olvastam nem egy történetet, hogy pár száz forint tartozásért is végrehajtót küld rád a vatera, és így 300 forintos tartozásból lesz mondjuk 6000 forint. És ezek nem rémtörténetek mert személyes ismerősöm is járt így.

2016. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ nagy szerencsém hogy nem a vaterát választottam. És most már nem is fogom.
2016. szept. 3. 09:32
 4/11 anonim válasza:

Örülök, hogy segítettem.

Remélem minél többen olvassák ezt a kérdést, és a válaszomat, és elkerülik ezt a csaló oldalt.

Az esetem után kicsit körbeolvasgattam a neten, és 100 száz számra vannak fönt cikkek, fórumos hozzászólások, hogy kiket, hogy vert át a vatera.

Legutóbb éppen azt olvastam, hogy valaki 3500 forintért eladott egy könyvet, és 3750 forintot követel az eladótól a vatera.

Van pofájuk többet elkérni az eladótól, mit amennyiért eladta a terméket.

Rengeteg beállításuk olyan, hogy ha nem figyel az eladó akkor a vatera automatikusa beállítja a termék kiemelést ami több száz forint is lehet. Ezt a termék kiemelést akár olyan termékre is beállítja ahol kevesebb az eladási ár mint maga a kiemelés, és ha eladsz egy 50 forintos golyóstollat, akkor is kifizetteti veled a vatera mondjuk a 300 forintos termék kiemelést!

Aki tehet kerülje el a vaterát!!!

2016. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát elég beteg oldal majd figyelmeztetem az ismerőseimet is ha úgy alakul.
2016. szept. 3. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért mert nem tudod elolvasni a vatera szabályzatát, attól még nincs baj a céggel.

Évek óta Vaterázom. Termék feltöltésenként 9 Ft-ot kell fizetni + a sikeres eladás után egy bizonyos %-ot. Soha nem lepődtem meg, mindig annyit számláztak, amennyit gondoltam.


Nem kell ész nélkül kattintgatni.

2016. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kedves 6-os, és annak a több száz embernek sincs baja a vaterával, akikre például 400-500 forintos tartozás miatt végrehajtót küld a vatera, vagy akinek egy 1500 forintért eladott könyv után 2500 forint költséget számlázott ki, és még nagyon hosszú listát lehetne írni.
2016. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ész nélkül kiemeli, perdze, hogy rájön + jutalék. Ez a Jófogásnál is így van, csak ott rögtön ki kell fizetni.


Ha nem fizeted ki az 500 Ft-ot mert azt mondod "Minek?", behajtják jogi úton. Ezzel semmi baj nincs. Mindig kifizettem a jutalékot, így nem is fordultak a követelés behajtóhoz nélam.

2016. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Akkor vateráz sokat!

Befizettem amit lehúzott rólam a vatera.

Szerettem volna törölni a fiókomat, erre kaptam egy emailt a vaterától, hogy sajnos nem áll módjukban törölni a fiókomat, és ezáltal az adataimat a rendszerükből, mert nem számláztak ki mindent, és maradt 9!!! forint tartozásom. Amíg a 9 forintot nem fizetem ki addig nem törlik a fiókomat, és az adatimat.

Valóban nem sz..rrágó cég, 9 forintért patáliáznak, amit én már rég ki is fizettem volna csak ők nem számláztam múltkor rendesen.

1 forintért is megennék még a saját sz...rukat is!!!

2016. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szeritnem ezt nem a te korosztályodnak találták ki :D
2016. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!