Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi adatok beírása windows...

Wifi adatok beírása windows 10-be megoldható-e?

Figyelt kérdés

[link]

Hello


A képen látható wifi hálózatra, aminek az adatai megvannak, csak úgy lehet rácsatlakozni ha már a gép látta ezt a wifit, vagy be lehet írni előre a windowsba úgy, hogy legközelebb már rá tudjon magától kapcsolódni?


2016. dec. 31. 09:09
 1/9 pinkpancser ***** válasza:

A képen nincsenek wifi adatok.

És igen, ha tudod az adatokat akkor lehet hozzá csatlakozni, ha nincs tiltva a MAC címed.

2016. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdés hogyan tudom beírni windows 10-ben ezeket, a képen direkt nem látszik, de minden megvan rajta.
2016. dec. 31. 11:16
 3/9 pinkpancser ***** válasza:
Ha a wifi kártya saját programja intézi a beállításokat akkor megnyitod, kiválasztod az SSID-t, beírod hozzá a jelszót és már megy is. Ha win kezeli a wifit akkor tálcán klikk a wifi ikonjára, a listából kiválasztod a hálózatot, jelszó beír és kész.
2016. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem jól értetted a kérdést, a wifi adatai megvannak, viszont a wifi még nem volt a gép közelében sem. Előre akarom beírni, hogy amikor majd ott lesz, rá tudjon kapcsolódni magától.
2016. dec. 31. 11:38
 5/9 pinkpancser ***** válasza:
A hálózati beállításoknál azt is meg lehet csinálni. Elvileg oda is csak SSID és jelszó kell, de tudnod kell milyen a titkosítás.
2016. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Minden adat megvan, már csak azt nem tudom hova kell beírni, aki tudja szóljon.
2016. dec. 31. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:

A követelményeket azért jó lenne tudni.

Pl nekem a kép alapján ez egy vállalati védelemmel (WPA2-Enterprise) ellátott WiFi hálózatnak tűnik, a leírásod alapján rejtett SSID-vel.

Mivel ezt sok esetben elég komplikált lehet beállítani, így érdemes lenne a rendszergazda segítségét kérni.

2016. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy egyszer már megcsináltam, csak most másik rendszer lett telepítve a gépre és újra meg kell csinálni. Viszont ha be lehetne írni rácsatlakozás nélkül, megspórolnék magamnak egy utat, de neten sem találtam semmit erről szóval úgy néz ki nem megoldható.
2016. dec. 31. 16:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Vissza ment a linux, win 10 nem tudott kapcsolódni, mert a wifi kapcsolatot szerkeszteni sem lehetett.
2017. jan. 5. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!