Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Armored Warfare szerver...

Armored Warfare szerver hitelesítési hiba (authentication failed) mit lehet vele kezdeni hogy be tudjak lépni a játékba?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem le az uj gépemre az armored warfare nevű játékot és mikor elinditom megnyomom a play gombot bejön a fekete képrnyő vagy 10 percig nem reagál a gép semmire aztán elindul a játék előjön a my.com logo meg az obsidian logo is és kiírja a játék ,hogy authentication with the server failed aztán pár másodperc mulva már csak annyit ír hogy authenticating, please wait és vártam már vagy 1 órát is de semmi nem történt.Tud valaki esetleg megoldást erre mert fórumokon irták hogy töröljem a my.com temporary fájlokat, ezt meg is tettem és servereket is kiprobaltam mindkettőt és nagyjából 25 próbálkozásból egyszer sikerult belépni a játékba az NA serveren de azota nem tudok belépni sajnos.Ha valakinek van hasonlo problémája az irjon hátha ki tudunk egyutt talalni valamit és ha valaki tudja erre a megoldást azt nagyon megköszönném ha elmondaná.

#szerver #hiba #hitelesítés #Armored Warfare #authentication failed #szerver hitelesítés
2017. márc. 25. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül a teszt szervert töltötted le? Azért nem enged be.
2017. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hinném nagyjábol 28 GB volt és a verzio alapján ez a legfrissebb a honlapról töltöttem le szoval nem tudom.
2017. márc. 27. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!