Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találok Samsung gt s5230...

Hol találok Samsung gt s5230 telefonra témákat? Lent egy fontos témát keresek ha van lent

Figyelt kérdés

nah szóval témákat keresek a telora!

DE amelyik téma nagyon kéne az az Apple téma!

ha vki tujda honnan töltsem le vagy más témákat akkor irja meg!

KÖSZi


2010. máj. 27. 23:01
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Azért nem támogatott, mert nemcsak rátesszük azt kész. Nem téma, mondom fimrware. A számítógép és egy külön program segítségével kell frissíteni. Olyan mint egy szoftverfrissítés.
2011. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Én is találtam témákat de nem tudom feltelepíteni!! Valaki segítsen!!!!
2011. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Kalalau válasza:
nekem is ilyenem van, de nem lehet témát tenni rá.. :/
2011. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Attisa válasza:
Hát hogy ha lenne 1 kis eszetek akkor nem lenne garancia vesztés,! mert ha lemented a telefon eredeti szoftvereit és akkor fel rakod a telefonra a firmware-t! ha valami gond van vissza rakod az eredeti szoftvereket és meg marad a garancia.
2011. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
galaxy.mobile9.com rol
2011. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
46%

nah Hali én már ezt csinálom konkrétan 1 jó fél éve xD unalom űzés céljából :D

itt a youtubos linkem ott minden levan írva h mi kell hozzá mit kell telepítened miket kell patchelned

Link: http://www.youtube.com/watch?v=HJw1peYsAFY

aztán ott minden részletesen le van írva a szervízkódot ami az elejáén van mielőtt nekikezdel ne felejtsd el beírni és sztem ki idő kb 6-7 perc mindenki megtudja csinálni én ezeket kisebb nagyobb erőfeszítésekkel tudtam megcsinálni de csak ezért mert kikellett mindenet keresgélni szal ha v.kinek probléémája van az csak írjon :D

2011. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

jah és semmiféle garanciavesztés nincsen!!!! hakell küldök neketek eredeti témát is :D ojan is van nálam vagy 6 xd :D

van még ANdroidosom van iPhonosom van Play Stationos van xBOX 360 as van HTC HD android feelinges szóüval van sok féle és az egészhez csak 1 mulltiloader kelll :D ayoutubos linken belül mindent megtaláltok :D

2011. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
hát ez a firmware nekem egy kicsit magas de szerintem boldogulok vele :DD
2011. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
de igenis lehet letölteni csak ugy kell beírni h: samsung GT s5230 úgy talál
2012. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 István123456789 válasza:
a www.zedge.net - en nincsen s5230 téma sőt sehol nem fogtok találni mert frisiteni kell a software-t de azt nem tuodom, hogy hogyan kell !!
2012. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!