Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találok Samsung gt s5230...

Hol találok Samsung gt s5230 telefonra témákat? Lent egy fontos témát keresek ha van lent

Figyelt kérdés

nah szóval témákat keresek a telora!

DE amelyik téma nagyon kéne az az Apple téma!

ha vki tujda honnan töltsem le vagy más témákat akkor irja meg!

KÖSZi


2010. máj. 27. 23:01
1 2 3
 21/26 kewin007 válasza:
Hello!! egyszer sikerült megcsinálnom a telómon a galaxy s2-őt azóta próbáltam és nem sikerült ha valaki tudja hogy hogy kell az írjon pls előre is kösz.
2012. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Kösz mindenkinek ti kaptatok usb csatlakozót a teló mellé
2012. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
mert én nem
2012. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Sziasztok!! Találtam egy nagyon egyszerű módszert.

Nem kell hozzá telepíteni semmit, és téma sem, de csak a főmenüt lehet átállítani!

Zedge.net-en a háttérképek közt vannak menüképek. Töltsd le, amelyik tetszik, és tedd rá telefonra. A beállításokban a főmenüben válaszd ki a Kijelző és világítást, és azon belül a Főmenü stílusát. Ott témáról állítsd át egyedire, és állítsd be a képet.

Remélem segítettem valamit:)

2012. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Stifler_R válasza:
Hi all ,én még új vok és a segítségetekre lemme szükségem és én az a baj hogy nagyon nem vágom hogy is lehet bármilyen témát rá rakni a telefonomra, magamtól meg egy kicsit bizonytalan vok mert hallom hogy még ráadásul garancia vesztéssel jár de az egyik hozzászóló írta ,hogy tud küldeni eredetit és nem jár garancia vesztéssel már most ő baszik vissza írni úgyhogy előre is köszönöm :D
2012. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Jah én sem találtam
2015. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!