Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win11 guruk! Ez mi a franc?...

Win11 guruk! Ez mi a franc? (ld. alább)

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 31. 18:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Minden szükséges infó elérhető a képen látható panelen. A kérdés pedig az, hogy..?
2022. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hogyan oldjam fel az illesztőprogramokkal kapcsolatos inkompatibilitást? %O
2022. aug. 31. 18:40
 3/26 anonim ***** válasza:
Felteszed belőlük a legfrissebbet...
2022. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy olyan PC-re tetted fel a 11-et ami nem felel meg a követelményeknek.
2022. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
43: abszolút nem... Ez egy vadiúj PC, nemrég vettük 175 ezer HUF-ért... Eddig ilyen baja nem volt...
2022. aug. 31. 19:12
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni.
2022. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nálam win10-en (de kompatibilis gépen) nincs hibajelzés:

[link]

[link]

2022. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

[link]


"Mi a teendő, ha azt írják, hogy nem kompatibilis illesztőprogramom van?

Ha a memóriaintegritás nem kapcsol be, előfordulhat, hogy már telepítve van egy nem kompatibilis eszközillesztő. Kérdezze meg az eszköz gyártóját, hogy elérhető-e frissített illesztőprogram. Ha nem érhetők el kompatibilis illesztőprogramok, akkor lehet, hogy el tudja távolítani a nem kompatibilis illesztőprogramot használó eszközt vagy alkalmazást."


Első google találat.

2022. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
És mi a teendő, hogy ne legyen ez a hiba? Valaki leírhatná nekem nagyon szájbarágósan, kb. mint egy analfabétának... Ugyanis megnéztem az Eszközkezelőt, és tényleg van egy eszköz, aminél illesztőprogram problémát jelez, de se frissíteni, se eltávolítani nem tudom... Vagyis eltávolítani el tudom az eszközt, de ugyanúgy nem működik a virtualizáció, és újraindítás után megint ott van ugyanezzel a hibával az eszköz... "Egyéb eszközök" - "Alapvető rendszereszköz" a neve...
2022. szept. 1. 12:00
 10/26 anonim ***** válasza:
Ne titkold mi az, inkább mutasd..
2022. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!