Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win11 guruk! Ez mi a franc?...

Win11 guruk! Ez mi a franc? (ld. alább)

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 31. 18:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem találtam sehol olyat, hogy "pid" és/vagy "vid"... :-(
2022. szept. 2. 17:20
 22/26 anonim válasza:
50%
Nekem is egyik pillanatról a másikra ezt írta ki. Szerintem valami hiba
2022. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet, hogy mégis (már megint) a Win11 Update a hibás? Ha már nem csak nálam jön ez elő?
2022. szept. 3. 18:32
 24/26 A kérdező kommentje:
A memóriaintegritás probléma tényleg egy inkompatibilis driver miatt volt, mégpedig a HUAWEI okostelefonom miatt, amikor összekötöttem a Windows 11-gyel... Tehát NEM Windows Update hiba... Uninstallálták (illetve törölték?) ezeket a driver-eket a szervizben, mert mondtam nekik, hogy én már nem használom a telefont a gépen, meg én is próbáltam a driver-eket törölni, de nekem nem sikerült illetve nem tudtam hogyan kell... Szóval most már nincs biztonsági probléma sem, működik a memóriaintegritás is, be van kapcsolva... :-)
2022. szept. 14. 14:36
 25/26 anonim ***** válasza:
Hardverazonosítót nézd meg ahol eszközazonosítás van. Az alapján keress drivert. Vendor id.
2022. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Nekem acer aspire laptopon, merevlemez után ssd-t raktam bele. Memória integritás bekapcsolás után, minden újraiditás után Ki írja, hogy hardver változások miatt újra kell indítani.. És lassabb is lesz a rendszer,de az integritás bekapcsolva marad..?
2023. júl. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!