Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol/Hogyan tudom kitörölni/meg...

Hol/Hogyan tudom kitörölni/megtalálni azt a fájlt, amit az utorrent hozott létre magnet downloaddal és fájl előre lefoglalással?

Figyelt kérdés

A letöltési listában benne van a torrent és ott látszik is a mérete, amivel csökkent is a meghajtó szabad területe.

A kliensben azonban még nem indult el a konkrét letöltés, azaz 0%-on áll a leech.

A letöltésnek megadott mappában sem hozta még létre a film mappáját (pedig ez 0%-on is meg szokott történni), tehát onnan nem lehet törölni.

Elég rég áll 0%-on tehát el sem fog indulni a letöltés valószínűleg és így törölném, denem találok sehol semmit a fájl nevén vagy név töredéken. A win kereső sem segített.

Amit tudtam átnéztem.

Ez az első eset, hogy ilyen történik.


Win 7, utorrent 2.2 -> ne ítélkezettek, fikázzatok légyszi. Most csak ez van.


Előre is köszi.



#letöltés #Windows 7 #törlés #Torrent #meghajtó tisztítás
2023. júl. 3. 21:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Kimaradt: a kliensben:

"Feladat eltávolítása és a letöltött adatok és .torrent fájl törlése" megvolt.

2023. júl. 3. 21:36
 2/5 A kérdező kommentje:
Így tulajdonképpen a kliensben már nincs benne, de nem merem újra megindítani a letöltést,mert attól tarok, hogy megint csak a helyet venné el.
2023. júl. 3. 21:39
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem rejtett fájl van valahol a lefoglalásról, szóval a rejtett fájlok megjelenítését engedélyezd a fájlkezelődben, amit használsz.


És Windows 7 -re is vannak tucatnyi jobbnál jobb in ingyenes torrent kliensek.

2023. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-Engedélyezve vannak.

2-"ha nem romlott el, ne javítsd meg”

3-thx anyway

2023. júl. 3. 23:28
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Akkor ez a règi utorrentnek lehet valami gyökèrsège, a modern klienseknèl csak akkor törtènik helyfoglalás, ha elindult a letöltès ès már lètrejött a fájl/mappa.

Amúgy emlèkeim szerint abban is külön állìtható volt, hogy hová irányìtsa a letöltèseket, ès az is külön állìtható, hogy hol legyenek a folyamatban lèvő letöltèsek. Valszeg utóbbi más helyre van állìtva.

2023. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!