Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg tudnátok mondani, hogy...

Meg tudnátok mondani, hogy lehet használni az Aternos szervereit Tlauncherrel?

Figyelt kérdés
Haverommal akarunk játszani de nincs eredeti minecraftja

2023. aug. 14. 17:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Hogyne kisfiam, hogyne.
2023. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tudtommal még nem estem át nemváltoztató műtéten, de te tudod.
2023. aug. 15. 00:19
 13/18 anonim ***** válasza:
11%

#6 "írja Rolix Nessaj videója alatt amikor is azt kérdezte legális-e ez."

Tehát, ha valaki azt írja a videója alatt, hogy a BKK-s buszok pirosak és nem kékek, akkor az igaz is? Nem. A Mojang semmilyen módon nem ismeri el a tlaunchert.


#10

"A Tlauncher évek óta működik és a Mojangnak ezzel eddig nem volt különösebb problémája (nem indított pert) így ezt nem titulálom lopásnak."

Tehát, ha valaki nem indít rögtön pert valami miatt, akkor az nem is lopás? Érdekes gondolataid vannak.


"Az alatt az idő alatt több millió ember töltötte le. Így nem konstatálható lopásnak."

Édes istenem. Azért van baj a fejedben azt te is lásd be. A törvény szerint szerencsére ez még mindig lopásnak számít.

2023. aug. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13Akkor menj és perelj be mindenkit ha ennyire böki a csőröd,hogy használják. :)
2023. aug. 15. 13:55
 15/18 anonim ***** válasza:
9%
#14 Miért kéne beperelnem bárkit is? Nem az én szoftverem és totál leszarom, hogy használja valaki. Nem én vagyok annyira smucig, hogy megvegyek egy játékot.
2023. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 neked az a célod, hogy paradoxont hozz létre, mert akkor sikerült "A törvény szerint szerencsére ez még mindig lopásnak számít." mégse tűnik úgy, hogy annyira "leszarnád"
2023. aug. 15. 16:08
 17/18 anonim ***** válasza:
9%
#16 Az arra volt válasz, hogy szerinted nem lopás. A törvény szerint az. Pont. Az, hogy te azt használsz, leszarom. Csak tényeket írtam.
2023. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
oké
2023. aug. 15. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!