Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinálgatja a frissités az...

Kinálgatja a frissités az ingyenes win11-et, még maradnék a 10nél. Legális jogtiszta windowsal a 10-es életciklusának a végén is ingyen válthatok 11-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha legális a win a gépen (gépen rajta volt ezzel 1ütt vettem a gépet) akkor a win10 életciklusának a végén is ingyen válthatok 11-re vagy ki kell használnom amikor ingyen kinálgatja a frissitést? köszi
2023. szept. 23. 12:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Most meg nyomtam hogy egyenlőre a 10 nél maradok, később még meggondolhatom?
2023. szept. 23. 12:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es több kérdés is volt, mi az igen? :) Nekem megfelel a 10 es, el kell ezt most dönteni? 25 ig ugye a 10 et is támogatja a microsoft, a gépemet 10essel vettük 24 végéig garis, nem is tudom ez számit e ha op rendszert váltok a gariba. Szóval kérlek pontosits mi az igen :) köszönöm
2023. szept. 23. 12:44
 4/7 Fuxoló ***** válasza:
70%

https://www.gyakorikerdesek.hu/help


Ha új kérdést írsz ki, kérjük, tartsd be a következőket:


1. A kérdésed a témája alapján a legmegfelelőbb kategóriába sorold!

2. Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Ezekről egyenként írj ki újabbakat!


A 2.-es pontot a figyelmedbe ajánlom kérdező.

2023. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

Semmi jel nem mutatkozik egyelőre rá, hogy a Microsoft visszavonná eme lehetőséget.


De ha ez megnyugtat, a Windows 10 -re való áttérést is ingyen kínálta a Microsoft legális Windows 7-ről és Windows 8.1 -ről. Ennek a lehetőségnek volt lejárati dátuma. Ennek lejárati dátumnak csak annyi volt a valóságalapja, hogy Windows Update -en keresztül nem ajállta fel többé az ingyenes frissítést.

Viszont a még a mái napig működik. Csak a Windows 10 telepítőt neked kell letöltened manuálisan és lefrissítened vele a rendszert. Sőt tiszta telepítéssel is működik, tehát eleve be tudsz aktiválni Windows 10 rendszert Windows 7/8.1 telepítőkóddal is. Nem kell frissítéssel csinálnod.

2023. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
P.O.C. köszi , akkor nem kell most eldönteni? Nem vagyok informatikai zseni se, ha valami baj történik nincs ki megjavitsa, nem tudom a gari a gépemre érintett e, és ugye nekem megfelel a 10-es , a váltás mellett egyedül az szól, hogy ingyen van.
2023. szept. 23. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Még hányszor kell leírni vagy hány választ vársz?

Nem kell most döntened, később is felteheted. Ezt írtuk le már 4x

2023. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!