Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó AI art generatort...

Milyen jó AI art generatort tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan kellene, ami

-ingyenes, vagy fent van nCore-on

-tud negatív promptot

-állítható step és prompthűség (CG...valami, most nem jut eszembe a rövidítés neve)

+előny, ha lehet súlyozni a promptot


Jobb lenne Windowsra, de az sem baj, ha Androidra van. Utóbbinál ArtJourneyt próbáltam, nem rossz, de pl hiányzik a negatív prompt meg a súlyozás.


Előre is köszi!



2023. nov. 23. 09:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Eskü ha egyszer milliárdos leszek, te leszel az asszisztensem:D Gyorsabban és jobban keresel, mint a Google:D

Hát akkor asszem maradnak az online képgenerátorok:S Kár érte. A Stable diffusion 2.0-s vagy hanyas verziója ami ingyenn van online konkrétan rémálomba illő alakokat ad ki ember gyanánt:D

A jók meg nyilván fizetősek.

Egyébként meglepő módon a Sexy AI nevű online képgenerátor vitte eddig minőségben a prímet. Nem, nem (csak) azért, mert jó minőségben generált nőket, valójában még tájképet és (férfi, másfajú) fantasy karaktereket is ügyesebben generált mint pl az Artjourney teljes verziója, ami fizetős:D


Online generátorokból melyikeket ajánlanátok?

Itt is szempont lenne elsősorban a kérdés leírásában lévő szempontok, de ha valami nagyon viszi a minőségben a topoot akkor előfordulhat, hogy fizetnék is érte.

2023. nov. 29. 13:45
 22/26 anonim ***** válasza:

Nyisd ki az Edge böngészőt, kattints a Bing AI ikonra, vagy nyissad [link]


Aztán írd be hogy "Rajzolj egy kék kacsát."


Vagy egyből nyissad a Bing Creatort [link]

2023. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Mondjuk a kép amit cisnált nem rossz, talán ez az első képgenerátor ami tisztességesen meg tudott jeleníteni igénytelen szakállra folyt sört:D

De ez a pontgyűjtögetés meg pontokért meggyorsíthatod meg ilyesmi ez botrány. Van olyan kreálmány amit bevett, mondta, hgoy dolgozik rajta aztán... ennyi volt, nem történt semmi, nem lett belőle kép:/

2023. nov. 29. 23:39
 24/26 anonim ***** válasza:

Ne fizess ezért szolgáltatónak. Ha nincs videókártyád bérelj egyet a felhőbe. Runpod pl. Az, hogy milyen képet generál a modelltől függ. De ezért jó, ha bérled a gpu-t mert te választod ki a modellt és nem szól bele senki. civitain vannak jó nagy mellű modellek, azokkal szórakoztam még régebben, de meg lehet unni hamar.



[link]


Ha érdekel ez melyik modell írj rám privátban.

2023. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

24, áh, ez nem a csöcsökön múlik:D Jó, kísérletezgettem azzal is, dee azért alapvetően jó lenne messzebb menni a dologban. MÁrmint valóban az Art részig eljutni.

Szeretek fantasyvel foglalkozni, különös tájakat, helyszíneket generálgatnék vagy konkrét karaktereket, de akkor elég pontosan.


Jól értem, hogy ez a GPU-bérlés úgy megy, hogy az embernek magának kell összerakni a modelleket amikből dolgozik? mer az plus znyűg

2023. dec. 4. 14:33
 26/26 anonim ***** válasza:

Nagyon sok féle modell van. Nem kell velük semmit csinálni, már ki vannak trainelve. Csak le kell őket tölteni és bemásolni a modell mappába. Ennyi. Utána ki tudod választani a felületről melyiket szeretnéd használni.


Felmész a civitaira megnézed milyen képeket generál az adott modell, ha tetszik akkor letöltöd és tudsz saját prompt-ra generálni.


A GPU bérlés meg egy kicsit nehezebb de meg lehet tanulni egy pár nap alatt mondjuk. RTX3090-el pl. bármit lehet csinálni, de ha nagyon sok pénzed van akkor 4090-et is bérelhetsz.


Egy RTX3090 kb. 70 forint óránként RTX4090 meg kb 150 Ft óránként. De RTX3060 kártyával is lehet jókat generálni, de ha nagyobb felbontást szeretnél mint pl. amit linkeltem akkor több GPU memória kell. Amit belinkeltem az nincs skálázva, natívan így adta ki a generátor. 2248 x 1280. Talán egy 3090 kártyával csináltam, de már nem emlékszem.


Ha meg nem érdekel a meztelen része akkor van egy kettő fizetős mint pl. a Midjourney, amik sokkal jobban generálnak, cserébe cenzúráltak. Szóval mérlegelned kell mi az amit szeretnél.

2023. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!