Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 4 tb portable usb-t tud e...

Kkovax38 kérdése:

4 tb portable usb-t tud e kezelni a windows10?

Figyelt kérdés
Többször próbálkoztam már vele, de még soha nem sikerült. Másolás közben egy bizonyos ponton eltűnik a fájl lista. Az adatmennyiség látszik hogy meg van, de az adatok helyén egyetlen betű sem látszik. Valahol hallottam hogy egy illesztő program feltöltése kell hozzá. A gépem: Windows 10/64, 21H2 verzió van. Minden segítséget előre megköszönök!!!

#illesztőprogram #Windows 10/64 21H2 #4 TB adattároló
jan. 24. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egesz pontosan milyen 4TB-os adattarolod van? Kisse gyanus nekem ez a sztori.
jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A windows tud. Az usb2 ház nem biztos.
jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol vetted azt a tárolót? Mert szerintem téged átb@sztak de nagyon. Valójában egy sokkal kisebb tároló, de megbuherálták a firmwaret, hogy nagyobbnak mutassa magát. Ilyenkor minden szép és jó, amíg el nem éred a tároló valódi kapacitását. Utána vagy az történik, hogy az írást sikeresnek jelzi vissza, akár a szabad terület visszajelzést is csökkenti, de az adat nem íródik fel sehova, vagy egyszerűen újra kezdi a memória elején, felülírva az eddigi adatokat, így eltűnik a fájlrendszer, ezért látod üresnek. Szóval ha egy kínai nagyon olcsó, de hatalmas tárolót vettél, ezt beszívtad. Ha hivatalos boltban reális áron vetted amiről számlát kaptál akkor meg rossz, vidd vissza garizni.
jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kivételesen nem a vindózzal van a baj, hanem azzal, hogy valójában nem 4 terás. No name kínai pendrive-oknál és zugárusoknál elő szokott fordulni ilyesmi. A technikai hátterét a 3-as kolléga leírta.
jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!