Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xiaomi redmi 10-et hogy tudok...

Xiaomi redmi 10-et hogy tudok csatlakoztatni a számítógépemhez?

Figyelt kérdés
Előző telefonom egy huawei p 30 lite volt ott volt olyan lehetőség hogy hálózaton megosztottam és minden féle kábel nélkül közvetlenül tudtam számítógépen keresgélni a telefonomba és ami kellet kép videó bármi csak átmásoltam, de ennél a redmi 10-nél ilyen funkciót nem találtam de még kábelen sem ismeri fel a sz.gépem a telefont, internet irt programot telefonomhoz de nem lett jó az sem. valakinek valami 100%osan jó ötlete van ?
febr. 17. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kábelen keresztül fel kell ismernie, de lehet előbb ki kell választani a telefonon a csatlakoztatás módját egy felugró ablakban. Pl. csak töltés esetén nincs adatforgalmazás, ezért nem látja még a gép.
febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csatlakozom kábellel hiába nyomok rá bármelyik lehetőségre egyiknél sem ismeri fel a számítógépem.
febr. 17. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Kábel biztos jó? Másik telefonnal működik a gépre kötés?

Van wifi-s adatátvitelre rengeteg app Play-en. Én MiXplorer fájlkezelőt használok, ebben van beépített HTTP/FTP/Samba szerver. Első kettőt használom rendszeresen (HTTP gyorsabb mint FTP). [link]

febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem valami ingyenes kellene. 1800ftot ir nekem ez a program
márc. 9. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes. Ne Google Play linkre menj, hanem XDA fórumosra.
márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!