Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha valakit inaktiválok (nem...

Ha valakit inaktiválok (nem blokálok) a messengeren, az látja mikor online vagyok?

Figyelt kérdés

Tehat nem blokalasról van szó, hanem csak inaktivalom “elrejtem” a chattjét, hogy csak akkor lássam amit írt, amikor akarom.

Mi törtenik, ha a masik hív ilyen állapotban, kimegy a hívása?

Vagy azt látja, hogy aktív vagyok, de nem megy ki a csengetés?

Csak azert kerdem, mert az az erzesem, hogy a baratom inaktival, mert latom, hogy zöld, azaz online van, de a hívásom nem megy ki. Es otthon van, nincs olyan helyen ahol rossz a jel, szerintem olyankor massal beszel es nem akarja, hogy fogaltat jelezzen…


márc. 11. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Másokat nem tudsz inaktiválni...
márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De igen. Van egy funkció a messengeren. Barmelyik chattet tudod inaktivalni, ha van 5-6, azok kozul egyet vagy ahanyat akarsz. Es akkor ha ír vagy hív nem latszik csak ha bemesz az elrejtett csettekbe. Csak azt nem tudom, ha olyankor online nak mutat e a szisztema
márc. 11. 22:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi nincs?
márc. 11. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Miről beszéltünk eddig? Másokat NEM tudsz inaktiválni.
márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De igen, magamnál tudom inaktivalni az ő csettjét, hogy ne tudjon nekem írni, te nehézfejű, nem az ő csettjét inaktivalom, hogy ne tudjon írni masoknak
márc. 11. 22:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, az illető erről nem fog tudomást szerezni semmilyen módon azon kívül, hogy nem kap tőled választ, esetleg a hívását nem veszed fel.

[link]

"They do this for privacy and security reasons, which means that, unfortunately, you won't get confirmation that someone has blocked your account."

márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem blokálásról beszélek
márc. 12. 07:59
 8/12 Hintalow ***** válasza:
Akkor plìz ìrd le az általad vègrehajtani kìvánt beállìtás elèrèsi útvonalát, hogy kipróbálhassuk/megnèzzük.
márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy adott chat inaktivalasa. De mindegy, ha sose csinaltad, akkor úgysem tudod megvalaszolni a kerdest
márc. 12. 08:21
 10/12 Hintalow ***** válasza:
100%

Hátőőő, a kereső a "messenger chat inactivate/deactivate" szavakra csak a saját accountod inaktiválását taglaló találatokat hozza, szóval valami por van a gèpezetben 😀

Egy chatnèl a lehetőség van archiválás, törlès, nèmìtás, korlátozás ès letiltás opciókra, ezek között kell lennie amit akarsz.

Leginkább a korlátozás csinál hasonlókat.

márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!