Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kdenlive-ben rendering chrashi...

Robert96 kérdése:

Kdenlive-ben rendering chrashingot ír, miért?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint lehal, amikor renderelni akarsz? Milyen rendering beállításokat használsz? Ennél pontosabban mi történik, mit ír ki?
ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van, amikor jó, van amikor nem.

Van, amikor tölti egy ideig és a végén írja ki, hogy "rendering crashing", van amikor rögtön. Van amikor a projektet sem engedi menteni, azt írja, hogy "Cannot write to file". Most is sokat szenvedtem vele, aztán jó lett, de nem tudom mitől függ, hogy mikor lesz jó és mikor nem.

ápr. 10. 14:31
 3/5 A kérdező kommentje:
A rendering beállításokat nem tudom, hogy hol lehet megnézni.
ápr. 10. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogyott el a helyed?
ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Esetleg az lehetett, hogy elmentetted, egyszer kdenlive verzióban, majd később rosszul hoztad vissza. Az open helyett esetleg a videókból, akkor be tud crash-olni az egész.


De ez csak egy esetleges tipp. Rengeteg minde től függhet. Milye típúsú a videó, mennyi a tárhely, milyen formátumban akarod renderelni stb stb

ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!