Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Volna pár fájl a C:\WINDOWS\Te...

RuinS kérdése:

Volna pár fájl a C:\WINDOWS\Temp mappában ami elég sok helyet foglal, de nem tudom, hogy mi célt szolgálnak és mi történik ha én törlöm ezeket. Így hozzátok fordulnék, hogy mik lehetnek ezek? Baj, ha én törlöm ezeket?

Figyelt kérdés

Szóban forgó fájlok:

NOD1CA9.tmp (1.9 GB)

HTT1C85.tmp (1.2 GB)

HTT2935.tmp (938.8 MB)

v8kzhh1t.TMP (700.4 MB)

HTT4727.tmp (173.9 MB)

Így is elég kevés hely van a C: meghajtómon, nem, hogy még ezek is ennyi helyet lefoglalnak :S


UI: Google-ba nem találtam róluk semmit sem.

Segítségeteket előre is köszönöm! :)


2011. aug. 7. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami a temp-ben van, azt mindet lehet törölni, ha már nem fut semmilyen program. De ha ennyi minden szemét ottmaradt, akkor az azt jelenti, hogy valami nem működik jól, valami program mindig lefagy. Vagy csak egyszer fagyott a gép, de akkor nagyon. Nézd meg a fájlok dátumát. Gondolom már jó régiek. Ez valami videószerkesztő vagy ilyesmi maradéka lehet, ha ennyire nagy fájlok.
2011. aug. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

HTT1C85.tmp utoljára módosítva Június 13.-án 2011-ben, NOD1CA9.tmp ugyanekkor, HTT2935.tmp viszont Augusztus 5.-én, 2011-be. Többinél meg nem tudom megnézni :S

Eddig azért nem mertem hozzájuk nyúlni, mert a WINDOWS főkönyvtáron belül van, de ha nem okoz semmi kárt akkor kitörlöm mindet :)

2011. aug. 7. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!