Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy 1080p-s . Mkv...

Letöltöttem egy 1080p-s . Mkv filmet ami elvileg magyar, de angolul megy benne a szöveg. Miért?

Figyelt kérdés

Letöltöttem ezt:

Avatar.Extended.Collectors.Edition.2010.1080p.RETAiL.BluRay.DTS.Hungarian.x264-WALLE

És megpróbáltam lejátszatni a Media Player Classic Home Cinema programmal de valamiért angolul beszélnek, valahogyan át lehet állítani magyarra a nyelvet ezen az .mkv fájlon? Vagy tudtok olyan lájátszót mondani ahol be lehet állítani a dolgot?


2011. szept. 15. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Azon is belehet, a filmre egy jobb klikk és kész! én a VLC-t használom ha frissíted mindég akkor szinte mindent le fog játszani.

Ezt szedd le! [link] MediaInfo ez megmondja neked miket tartalmaz a fájlod cakk pakk.

2011. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Play / Audio menüben tudsz nyelvet váltani, ha több hangsáv van a filmen.
2011. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem átvágtak akor vlc vel átlehet álitani a hangsávot

van két vagy töb nyelvü video (mint ahogy dvd is)

én vlc vel szoktam mindent ha ot nemtalász két hangsávot akor baj van

amugy jetaudio is jó (video lejátszió is méghozá nem rosz) eben is csak egy klik a másik hangsáv (persze megfelelö menüpontok után

2011. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az mkv fájl neve találóan: matroska fájl. Azért mert sok mindent egy fájlként lehet előállítani. Akár több nyelvű hangot, feliratokat, fejezeteket, stb.

Ahogy az előzőkben írták, a lejátszó menüjében állíthatod ezeket. A Menü/Tulajdonságokban pedig megnézheted, mi is van benne.

2011. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!