Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 32 bites Windows 7et próbáltam...

32 bites Windows 7et próbáltam gépemre rátenni 2szer de nem sikerült,38%nál megállt, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Konfiguráció:

Intel Celeron CPU 2,93 GHZ 2,94 GHZ

Nvidia Geforce 8400 Gs 512MB videokártya

2 GB RAM

NTFS merevlemezt leformáztam, 114,3 GB szabad, tehát a 16GB szabad hely is meg van


2011. okt. 26. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz telepítőlemez?
2011. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam harmadjára, és ezt írta ki: "A Windows nem tudja telepíteni a szükséges fájlokat. Győződjön meg arról, hogy a telepítéshez szükséges összes fájl elérhető, és indítsa újra a telepítést. Hibakód: 0X8007045D" Az lenne a kérdésem, hogy ez a hibakód pontosan mit jelent, na meg hogy lehet leellenőrizni hogy minden fájl megvan?
2011. okt. 26. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
A kód azt jelenti, hogy hibás a telepítőlemez. Nézd meg, hogy tiszta-e, nincsenek-e rajta karcolások, ujjnyomok.
2011. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!