Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért sz*rozzák le olyan...

Miért sz*rozzák le olyan sokan a nod32 vírusirtót?

Figyelt kérdés
Nekem eset smart security van és semmi bajom nincs vele,nem lassítja a gépet,a vírusokat a legtöbb estbe felismeri és vagy megtisztítja vagy karanténba helyezi,könnyű kezelni...stb de akkor mégis miért szidják olyan sokan?
2011. okt. 28. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
...mert iszonyat nagy, megeszi a fél memóriát, serial vacakolás, bénázik stb. Nagyon sokszor javítok gépet, legtöbbször Avast-ot teszek fel nekik, egyszerű, kicsi, nem kell kódokat vadászni, nem lassít, és vannak már 3éves XP-im is, amik vírus nélkül tökéletesen mennek :)) Meg ugye kikapcsolom az autofrissítést, mert nem akarok 2 hetente telepíteni.
2011. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem eszi meg a fél memóriát,3 512KB-ot eszik most a 4GB-ból.Semmilyen serial vacakolás nem volt,megvettem,elküldték a kódot beírtam azt működött is.
2011. okt. 28. 23:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy nőjön az e-penisük :D Nagyon nincs erre igazán válasz. Fals riasztásokat mondanak patchre pl. , de igazából az heuriszikától függ, észreveszi, hogy az egyik program változtatna egy másik program kódján. Ez alap vírus viselkedés.

Jó az, van jobb is. Lesz ez is újra a legjobb.

Azt használsz amit jól esik. Én az ingyenesekkel is elégedett vagyok (avast van fent, de előtte nodoltam). Ha serialz.ws meg ilyen hülye oldalakra nem mész, vírust sem kapsz igazából.

2011. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen crack patchre gondoltam. Nem hivatalos patchre.
2011. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert az a divat. A NOD (ESS) szar, az IE szar a Windows az winfos, a WMP egy lom... stb,stb.
2011. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

"IE szar"

Igen, szar, mert nem követi a webes szabványt, a programozók rémálma.


"a Windows az winfos"

Hát jah, bár lehet javítottak már rajta 3éve, amióta nem használtam.


"WMP egy lom"

Az mi ? :)

2011. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem használsz Windowst, akkor minek nézed a NOD-al kapcsolatos kérdést?

IE: Te biztos programozó lehetsz, és tele vagy rémálmokkal.(mondom, hogy divat leszólni)

WMP.-Windows Media Player: a ":)" szerint tudod miről van szó...az a W7 óta egy faxa kis médiajátszó.

2011. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy védjem az előttem szólót, az IE tényleg szar volt (még most is eléggé gáz, de jobb).

Köpött a szabványokra és, workaroundolni kellett és kell, hogy a weblapod ami szabvány szerinti, úgy nézzen ki rajta, mint a másik 4 böngészőn.


A win meg kinőtte a kékhalálos korszakát.

2011. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az IE tényleg nagy fos böngésző,de a windows 7-es WMP 12 az szerintem jó kis média lejátszó progi.A nod is jó virusírtó de ha valami gáz van a géppel és a nod nem talál semmit akkor le szoktam tölteni a kaspersky vagy a f-secure próbaverzióját és azzal is lefuttatom a keresést.
2011. okt. 29. 11:14
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Jaaaj, egy rohadt weblapot mutassatok, ami nem jön be IE-el...a programozó meg mindenképp optimalizálja IE-hez a weblapját, mert a többség azt használja,...ha ettől meg rémálmai vannak,menjen orvoshoz.
2011. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!