Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung Galaxy S 5. 0 WIFI-re...

Samsung Galaxy S 5. 0 WIFI-re offline GPS megvalósítható?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Samsung Galaxy S 5.0 WIFI médialejátszóm van.

Esetleg akinek hasonló van, vagy ért hozzá, megoldható e hogy internetes kapcsolat nélkül is hozzálehessen férni a GPS-hez? Saját pozíció meghatározás stb, vagy mennének rajta az offline GPS programok? iGo-t próbáltam rajta, igaz házon belül, de olyan 10 percig írta hogy GPS jel keresése, de ráuntam..


2011. dec. 14. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
beépített gps van benne
2011. dec. 14. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez is ugyanolyan androidos eszköz mint egy androidos telefon csak ebbe nincs telefon funkció. Ha azokon is meg lehet oldani akkor ezen is.

Igo-n kívül (ami amúgy se egy nagyon hivatalos cucc androidra) van még egy rakás offline navigációs program. Pl. Sygic, Sygic Aura, Ndrive, Navigon.

Meg GPS jelet azért ne a házon belül próbálj keresni.

2011. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek az offline navigációs programok képesek megállapítani hogy hol vagyok?
2011. dec. 14. 19:02
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi első ilyen telefonom...
2011. dec. 14. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek az offline navigációs programok képesek megállapítani hogy hol vagyok?


Ez egy elég bugyuta kérdés, és elég egyértelmű rá a válasz. Szerinted, hogy tudna elnavigálni akárhová is, úgy hogy nem tudja épp hol tartózkodsz? Pont az a feladata. Mutatja hol vagy és megmutatja az utat hogyan menj oda ahova menni akarsz.

Egy navigációs program attól offline, hogy nem kell neki net ahhoz, hogy betöltse a térképeket.

2011. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!