Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A számítógép frissítése...

"A számítógép frissítése majdnem kész. A Windows automatikusan újraindítja a számítógépet x perc elteltével" Hogy lehet ezt a bosszantó előreugró ablakot egyszer s mindenkorra kikapcsolni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 09:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok frissíteni. Éppen elég hogy a gép újrarakása után egy ismerősöm ugy állította le a gépet, hogy nem figyelt oda hogy ne frissítsen a gép. Nem hiányozna, hogy még több frissítéssel teleszórja a gép memóriáját.
2012. dec. 13. 09:15
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

Oprendszer?!

XP -n Start menü / vezérlőpult / Biztonsági központ / automatikus frissítések


V.:

Futtatás: wscui.cpl

2012. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bejött. köszi:)


Am témába vág, ezért csak a kíváncsiság kedvéért kérdezem, az eddigi netről "lerámolt" frissítéseket nem lehet valahogy lepucolni úgy, hogy ne veszélyeztessem a gép biztonságos működését? Röviden, vissza lehet-e állítani valahogy a telepítés utáni (de frissítés előtti) állapotot?

2012. dec. 13. 12:11
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:
Pont azzal veszélezteted a gép stabil és biztonságos működését, ha nem telepíted fel a frissítéseket, és az eddigieket is leszeded.
2012. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha rendszervisszaállításnál megnézed, akkor sztem csinált automatikusan visszaállítási pontot, és arra vissza tudsz állni, de én ettől a win szolgáltatástól én sosem vtam elájulva, úgyhogy inkább kerülöm.

Én is csak gyári sp-kkel ellátott oprendszereket használok (msdn), és sosem frissítem, mert az utólagos frissítések, csak toldozgatnak-foldozgatnak. Ha vmi probléma adódik, akkor meg megkeresem hozzá azt az 1db fixet, de ilyenre ritka a példa, mint arra, hogy az automatikus frissítés valós és hétköznapi problémára adna megoldást. Amikorra megjelenik a következő sp, addigra meg úgyis újra kell telepíteni, és akkor már a véglegesen integrál frissítéseket rakom fel.

2012. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!